Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów (/Temat-Zarobim-co-elitarne-miejsce-dla-internetowych-krezusow-122161)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - wiezaawieza - 27-10-2015 23:12

Strona wygląda bardzo dobrze i chętnie bym z niej skorzystał lecz nigdy nie korzystałem z tych "apek fb"

Ile trzyma jedna aplikacja zanim zostanie zbanowana/usunięta?
Zrobiona ręcznie według poradników np. z yt jest tyle samo warta co kupiona od kogoś za 100zł+?
Ile tokenów powinno się zbierać min/max na apkę?


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - Gompka - 28-10-2015 00:27

Nie opłaca sie tworzyć apek. I tak zbanują


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - pietras909 - 28-10-2015 08:00

(27-10-2015 23:12)wiezaawieza napisał(a):  Strona wygląda bardzo dobrze i chętnie bym z niej skorzystał lecz nigdy nie korzystałem z tych "apek fb"

Ile trzyma jedna aplikacja zanim zostanie zbanowana/usunięta?
Zrobiona ręcznie według poradników np. z yt jest tyle samo warta co kupiona od kogoś za 100zł+?
Ile tokenów powinno się zbierać min/max na apkę?

Ogólnie z apkami jest to temat rzeka, niekiedy apki wytrzymują kilkanaście miesięcy, a innym razem np miesiąc, co do samego tworzenia to nie mam pojęcia czy są tyle samo warte.

Zbieraniem tokenów się nie zajmuje to niestety nie powiem Ci jaki jest bezpieczny maksymalny limit zbierania tokenów, ale zapewne przy dobrze zrobionej stronie jest to b/o.


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - Enigmato - 08-11-2015 23:31

@pietras909 Przydałaby sie opcja odzyskiwania hasła Smile.


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - jasieeks - 10-12-2015 17:49

@[pietras909]

jak mam połączyć konto z hotcash?
jak mam się zarejestrować aby działało?


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - pietras909 - 15-12-2015 12:00

(10-12-2015 17:49)jasieeks napisał(a):  @[pietras909]

jak mam połączyć konto z hotcash?
jak mam się zarejestrować aby działało?

Konto na zarobim musi mieć identyczny login jak na HC Smile


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - jarekxD - 17-12-2015 19:35

Czy bez aplikacji opłaca się kupować dostęp?


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - pietras909 - 18-01-2016 12:55

Nie nie opłaca się, serwis puki co jest skupiony na FB i na postowaniu na nim Smile


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - morenox - 16-02-2016 18:59

Jakieś problemy dzisiaj z zarobim ;/


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - pietras909 - 18-02-2016 08:38

(16-02-2016 18:59)morenox napisał(a):  Jakieś problemy dzisiaj z zarobim ;/

Za utrudnienia przepraszam, w przeciągu ostatnich dwóch dni cały serwer był aktualizowany i optymalizowany stąd mogły wyniknąć przerwy w działaniu strony.

PS. Gratuluje wysłania już ponad 28 000 000 wpisów na Facebook'a przez zarobim.co

PS2. Gratuluje wygenerowania 1.5mln akcji na Facebook'u w jeden dzień Smile