Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem (/Temat-Ks-Krzysztof-Charamsa-Jestem-gejem-121996)

Strony: 1 2 3


RE: Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem - trybulski - 24-10-2015 16:33

Fucker mather... what the bitch? Po polsku:

też jestem gejem, nie wierzę w nic poza pieniędzmi i bogiem, stwórcą wszechświata - nie takiego jak w jakiejkolwiek religii, ale jak facet ma inną orientację, to co? przecież musi jakąś mieć - nie oglądałem wywiadu do końca, bo mało mnie on interesuje, ale uważam, że jak by jakiś człowiek nie miał jakiejkolwiek orientacji, to byłby po prostu dewiantem

tak więc mają ją zarówno księża, papieży jak i prostytutki

skąd wiecie, że franciszko nie jest gejem?

ja w sumie to jestem bi, bo nie mam ani zachowania geja, ani nie interesują mnie ich "smaczki" ale jeśli poczuje ktoś to coś, w stosunku do osoby tej samej płci, to co? w sumie mamy wolność wyboru, więc niech każdy decyduje sam za siebie

byle nie robił krzywdy drugiemu człowiekowi