Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. (/Temat-E-Whoring-na-gg-poradnik-dla-poczatkujacych-120953)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - Jarruss - 10-09-2015 22:20

Nie wiem jak u was, ale u mnie totalna lipa. Wejść w link mam ponad 20, i wszyscy narzekają, że trzeba nr podawać.


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - netes13 - 10-09-2015 22:24

Bo musisz tak prowadzić rozmowę, żeby była wiarygodna, a nie od razu pewnie z linkiem wyskakujesz.


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - AlucyBlue - 10-09-2015 22:48

Nie każdemu będzie szło dobrze, dużo zależy od umiejętności interpersonalnych, postarałem się w poradniku dać porady, ale przecież nie dam wam gotowych odpowiedzi na każde pytanie Big Grin


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - MACOS - 11-09-2015 09:39

Metoda stara jak gg Big Grin ciężko na tym coś zarobić Tongue


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - milosz998 - 11-09-2015 10:21

To jest igranie z ogniem po całości. Naciąganie. Nie polecam.


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - count765 - 11-09-2015 10:45

(11-09-2015 10:21)milosz998 napisał(a):  To jest igranie z ogniem po całości. Naciąganie. Nie polecam.

Ty chyba nie widziałeś prawdziwego naciągania Tongue


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - milosz998 - 11-09-2015 10:48

Testowałem chwilę. Wysyłam link i ludzie rezygnują. "Tam trzeba podać numer". "Daj tu ja gg".

Ale i tak niezłe jelenie xD


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - Raster96 - 11-09-2015 13:17

@[milosz998] Mam podobnie, wydaje mi się, że źle prowadzę rozmowę i tym to jest spowodowane. Wczoraj wieczorem udało mi się zdobyć tylko 1 leada, a siedziałem nad tym kilka godzin. Praktycznie każdy odpisał to, co Tobie. Muszę jeszcze popróbować, bo dla mnie jest to lepsza metoda, niż bezsensowny spam na FB.


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - AlucyBlue - 11-09-2015 14:12

(11-09-2015 10:48)milosz998 napisał(a):  Testowałem chwilę. Wysyłam link i ludzie rezygnują. "Tam trzeba podać numer". "Daj tu ja gg".

Ale i tak niezłe jelenie xD

W takim wypadku wystarczy wymyślić coś sensownego, typu:
"Nie moge tutaj :/ ostatni raz kiedy wysyłałam dla koleżanki zdjęcie w bieliźnie dostałam ostrzeżenie od gg, a tobie chciałabym wysłać coś znacznie ostrzejszego :*"
Wystarczy tylko troszke kombinować Big Grin


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - milosz998 - 11-09-2015 14:55

NO tak też pisałem Smile W gimnazjum na ewhoringu na czacie wp kedyś na real contencie (ofiara wiedziała ze musi wyslac sms za 30 zł) potrafilem zdobyc 10-20 kodów dziennie (tak, musiał podać kod :O). A najlepsze ze te kody były kodami aktywacyjnymi do serwisu z filmami online (wtedy największego w PL, juz nawet nie istniejacego) i rozdawałem je znajomym xD

Ktoś chce poradnik (bo opisałem to - nadal działa) to może się zgłosić na PW. Dogadamy się Smile Ale tylko 1 osoba, bo zaraz zeżrecie wszystko.