Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! (/Temat-Facebook-Nie-mozna-w-ogole-wrzucac-linkow-120626)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - nesarions - 24-09-2015 16:22

Wczoraj wrocilem na Leadmore po 3 miesiecznej przerwie i mam to samo maskowanie nic nie pomaga. Wykrywa głowny link leadmora i nie da sie tego opublikowac :[ Macie na to juz jakies sposoby Meta tagi nic nie daja:>


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - Dean Ambrose - 24-09-2015 16:36

(24-09-2015 16:22)nesarions napisał(a):  Wczoraj wrocilem na Leadmore po 3 miesiecznej przerwie i mam to samo maskowanie nic nie pomaga. Wykrywa głowny link leadmora i nie da sie tego opublikowac :[ Macie na to juz jakies sposoby Meta tagi nic nie daja:>

Mamy, ale nad sposobem się trochę namęczyłem, to mogę Ci go sprzedać Smile Jak coś to priv


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - Krymi - 24-09-2015 16:50

(24-09-2015 16:36)Dean Ambrose napisał(a):  
(24-09-2015 16:22)nesarions napisał(a):  Wczoraj wrocilem na Leadmore po 3 miesiecznej przerwie i mam to samo maskowanie nic nie pomaga. Wykrywa głowny link leadmora i nie da sie tego opublikowac :[ Macie na to juz jakies sposoby Meta tagi nic nie daja:>

Mamy, ale nad sposobem się trochę namęczyłem, to mogę Ci go sprzedać Smile Jak coś to priv


Napisz mi na pw za ile Smile


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - Leadmore - 25-09-2015 07:54

Domena zmieniona. Sprawdźcie teraz.


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - kukiz87 - 25-09-2015 18:14

wtf tube tez sie nie da , całkowicie zablokowane dcf


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - rekki - 25-09-2015 19:38

@[Dean Ambrose] Jaka cena za patent? Wink


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - mateusz2045 - 25-09-2015 20:03

Jeszcze trochę i skończy się zarobek na facebooku


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - szykiryki - 25-09-2015 20:30

@[nesarions], @[Krymi], @[rekki], 'sprzedaje' patent za darmo, choć nie wiem czy zadziała, bo na FB nie zarabiam (ale sprawdzałam przed sekundą i na pobieraniu działa bankowo)..

Tworzycie dowolnego bloga na blogspocie, wchodzicie w szablony, edytujecie kod html, za headem dajecie:

<script>
window.location.href = &quot; http://linklm.pl&quot;;
</script>

Zwykłe przekierowanie z domeny (nawet blogspotowej) potrafi zdziałać cuda.
Jak zadziała, podam nr konta, bo widzę, że można się dorobić na braci zarabiającej...


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - Eliteman - 25-09-2015 20:36

Ten sposób też nie działa, już dawno go znałem i wczoraj testowałem, fejs wykrywa link z leadmore który jest pod przekierowaniem


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - szykiryki - 25-09-2015 20:44

Elitman, na linku downloadu działa. Nie wiem jak z resztą, może za często zgłaszane?