Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. (/Temat-Poradnik-zarabiania-na-przedmiotach-wirtualnych-ALLEGRO-i-nie-tylko-116462)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - zbyszeq - 28-06-2015 21:07

@[sajmoon]
Poczekajmy jeszcze troche, na pewno niebawem ktoś pochwali się zarobkami Smile.

@[GetGifts]
wysłałem pw


Odp: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - sajmoon - 28-06-2015 21:33

Wyślij PW ze szczegółami.


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - Szrejter - 28-06-2015 21:45

Otóż tak zakupiłem poradnik - co do oceny pełnej to napiszę ją za kilka dni bo aktualnie zabieram się za testowanie tej metody - na wstępie mogę powiedzieć, że nie żałuję kwoty wydanej na poradnik bo jest on napisany przejrzyście wszystko i na temat - jak na tacy Wink Wygląda wszystko ładniutko i na pewno da się na tym zarobić nie małe sumy - oczywiście odpowiednie zaangażowanie. Tymczasem mogę zdecydowanie polecić zakup!
Pozdrawiam!


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - zbyszeq - 28-06-2015 23:58

@[sajmoon]
wysłałem

@[Szrejter]
Dziękuje CI za recenzję - mam nadzieję, że zawartość poradnika i Twoje działania zamienią się na $$ Smile


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - Melex - 29-06-2015 00:07

hmm.. mi też napisać pw to co wszystkim wyżej wysylales


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - osk4rr - 29-06-2015 00:20

Jezeli możesz powiedzieć cos więcej na temat tego poradnika to pisz priv Smile zajmuje sie sprzedażą na allegro, chetnie zajabym sie tym co oferujesz


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - zbyszeq - 29-06-2015 00:23

@[Melex]
wysłałem Smile

@[osk4rr]
wysłałem Smile

@[Szrejter]
Wyczyść PW, podeśle dodatek do poradnika o którym wcześniej wspomniałem Smile


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - DeoRIP - 29-06-2015 01:08

To mi też wyślij dodatek ^^


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - zbyszeq - 29-06-2015 01:15

@[DeoRIP]
Wysłałem Smile.


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - Szrejter - 29-06-2015 01:32

@[zbyszeq] wyczyściłem - możesz podesłać, dzięki! Smile