Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk (/Temat-PORADNIK-Jak-zarobic-kilkadziesiat-zlotych-w-twojej-okolicy-w-bardzo-krotk-116190)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Branzolek - 19-06-2015 00:59

(19-06-2015 00:47)gieniek93 napisał(a):  Juz kiedyś był taki poradnik i było to samo zdjęcie tych dyszek które wstawiles

Dokładniee!
Też mi się to kojarzy Big Grin


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - xTKSD - 19-06-2015 06:32

(19-06-2015 00:30)daniel42na napisał(a):  To znaczy, że to multi alussk8 lub resell jego poradnika Smile

Z tym zgadywaniem, możesz wyjść?
I kurcze, zanim coś napiszesz przeczytaj chociaż główny post..
Swoją droga zamysł jest podobny, ale sporo więcej infa jak to sprzedawać nie chodząc po domach..
Jeśli moge prosić-nie udzielaj się więcej Smile

(19-06-2015 00:47)gieniek93 napisał(a):  Juz kiedyś był taki poradnik i było to samo zdjęcie tych dyszek które wstawiles
Big Grin

[Obrazek: DSC_0756.jpg]


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - nitram - 19-06-2015 08:01

Proszę o nie spamowanie. Zgadywaniki i offtop bedzie odpowiednio wynagradzany.
Co do recenzji czy opinii turtora, tak kazdy ma swoje podejście do danego tematu raz nie zaakceptowany poradnik mozna poprawic i drugi raz oddać do recenzji, co do zarzutów odnośnie tego ze to zarobek w realu, z powodzeniem można dany produkt na allegro sprzedawać.
Czyj pomysł był czy jest, nie wnikam, autor twierdzi ze sie dogadał z poprzednim autorem. Jak zreszta w kazdym poradniku jest zbieranina pól internetu a tylko namiastka własnego pomysłu idąc tym tropem 99% poradników nie zostało by dopuszczonych do sprzedaży.


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Mercz - 19-06-2015 11:32

Jeśli ktoś nie ma zdolności artystycznych (np. malowanie) poradzi sobie? Czy tutaj takie zdolności będą zbędne i robimy czynności, przy których nic tak nie musimy formować?


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - GetGifts - 19-06-2015 11:50

(19-06-2015 11:32)Mercz napisał(a):  Jeśli ktoś nie ma zdolności artystycznych (np. malowanie) poradzi sobie? Czy tutaj takie zdolności będą zbędne i robimy czynności, przy których nic tak nie musimy formować?

@[Mercz]

Nic podobnego nie trzeba nic malować wszystko jest takie proste aż genialne


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - xTKSD - 19-06-2015 14:16

@up

Dzięki za odpowiedź Smile


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Dzonyy - 19-06-2015 14:45

Muszę przyznać, że pomysł całkiem niezły Smile Efekt końcowy na pewno przyciągnie uwagę nie jednej osoby. Polecam zakup i życzę posiadaczom powodzenia!


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - wrzose - 19-06-2015 14:50

Dobra, biere


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Mercz - 19-06-2015 15:27

Zakupilem, poczekam az dostane i w niedziele / pon dam relacje (w weekend mam czas, z ciekawosci przytestuje, jakas tam gadke mam, zle nie powinno byc)
Sposób nie dla leniwych, zrobienie materiału, który będziemy sprzedawać (produkt) trochę może potrwać


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - wrzose - 19-06-2015 15:28

Dobra powiem tak
Jeb*em jak to przeczytałem xD

Na pewno można dużo zarobić, zależy od tego ile czasu poświęcicie.
Jeśli to będzie 8 godzin na zrobienie xxx sztuk produktu a następnego dnia poświęcicie 8 godzin na jego sprzedanie co będzie wg mnie dużo prostsze niż samo zrobienie to myślę, że można śmiało wyciągnąć z tego 3k na dzień.

Jednak nie dla mnie chodzenie po domach, jak znajdę chwilę to sprawdzę to w praktyce, kuzynkę namówię na sprzedawanie.

Ogólnie polecam 10/10 xD