Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niska dzisiejsza konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Niska dzisiejsza konwersja (/Temat-Niska-dzisiejsza-konwersja-115746)

Strony: 1 2 3 4


RE: Niska dzisiejsza konwersja - morenox - 14-06-2015 21:44

No wlasnie u mnie ten sam problem we wtorek 454 wejscia 20 leadów, a w srode minimanlnie wiecej wejsc i juz tylko 10 leadow... z każdym dniem jest coraz gorsza konwersja ;/


RE: Niska dzisiejsza konwersja - dedzior228 - 14-06-2015 22:02

Jestem przekonany, że dziś nie naliczyło mi z 3 leadów.

Dwie osoby zgłaszały mi, że zarejestrowały subskrypcje na na swoich numerach. U mnie cisza.

Sprawdziłem później sam na jednej z moich nieużywanych kart po doładowaniu. Nie naliczyło leada. Coś jest nie tak.


RE: Niska dzisiejsza konwersja - nicooo - 14-06-2015 22:05

(14-06-2015 22:02)dedzior228 napisał(a):  Jestem przekonany, że dziś nie naliczyło mi z 3 leadów.

Dwie osoby zgłaszały mi, że zarejestrowały subskrypcje na na swoich numerach. U mnie cisza.

Sprawdziłem później sam na jednej z moich nieużywanych kart po doładowaniu. Nie naliczyło leada. Coś jest nie tak.

To fraudy szykuj się na bana Smile Ciekawe jak promujesz , że inni chwalą ci się po rejestracji Idea
W weekendy konwersja zawsze bardzo fajna na poziomie prawie 10%.


RE: Niska dzisiejsza konwersja - Kerehan - 14-06-2015 22:07

No to robi sie ciekawie Smile Czyżby LM ucinało ? Smile U mnie podobnie, ten sam tekst, wiecej wyswietlen o prawie 200 a leadow tyle samo jak wczoraj Smile


RE: Niska dzisiejsza konwersja - dedzior228 - 14-06-2015 22:09

(14-06-2015 22:05)nicooo napisał(a):  
(14-06-2015 22:02)dedzior228 napisał(a):  Jestem przekonany, że dziś nie naliczyło mi z 3 leadów.

Dwie osoby zgłaszały mi, że zarejestrowały subskrypcje na na swoich numerach. U mnie cisza.

Sprawdziłem później sam na jednej z moich nieużywanych kart po doładowaniu. Nie naliczyło leada. Coś jest nie tak.

To fraudy szykuj się na bana Smile Ciekawe jak promujesz , że inni chwalą ci się po rejestracji Idea
W weekendy konwersja zawsze bardzo fajna na poziomie prawie 10%.

Dlaczego mam szykować się na bana?

Moja nisza opiera się na korespondencji z osobą, która korzysta z subskrypcji. Stąd jestem przekonany, że skorzystali z usług leadmore.

Po prostu jestem ciekaw skąd nagle u mnie taki brak naliczania.


RE: Niska dzisiejsza konwersja - nicooo - 14-06-2015 22:16

Wysyłanie samemu sms'ów to fraudy.
"Stąd jestem przekonany, że skorzystali z usług leadmore" czyli nie masz pewności 100%, że sms został wysłany , nic więcej nie trzeba dodawać do tego co napisałem Smile


RE: Niska dzisiejsza konwersja - dedzior228 - 14-06-2015 22:21

fraudy byłoby jakbym nie miał zamiaru korzystać z usługi, a na koncie oczywiście mam pieniądze i z tej usługi będę korzystał z wielką przyjemnością Smile

Mam pewność. Nie mogę dokładnie napisać na forum skąd, ale mam taką pewność. Stąd moje poruszenie. Nie wyskakiwałbym z takimi oskarżeniami bezpodstawnie.

Mam nadzieję, że po prostu mają jakiś problem na serwerze i leady wolno, ale trafią do przedstawicieli Wink


RE: Niska dzisiejsza konwersja - fusek - 15-06-2015 06:53

(14-06-2015 22:09)dedzior228 napisał(a):  
(14-06-2015 22:05)nicooo napisał(a):  
(14-06-2015 22:02)dedzior228 napisał(a):  Jestem przekonany, że dziś nie naliczyło mi z 3 leadów.

Dwie osoby zgłaszały mi, że zarejestrowały subskrypcje na na swoich numerach. U mnie cisza.

Sprawdziłem później sam na jednej z moich nieużywanych kart po doładowaniu. Nie naliczyło leada. Coś jest nie tak.

To fraudy szykuj się na bana Smile Ciekawe jak promujesz , że inni chwalą ci się po rejestracji Idea
W weekendy konwersja zawsze bardzo fajna na poziomie prawie 10%.

Dlaczego mam szykować się na bana?

Moja nisza opiera się na korespondencji z osobą, która korzysta z subskrypcji. Stąd jestem przekonany, że skorzystali z usług leadmore.

Po prostu jestem ciekaw skąd nagle u mnie taki brak naliczania.

Tralala - mi tez nie raz na face pisali na odczep się - że już pobrali - to że ktoś Ci napisał, że coś pobrał nie oznacza, że do tego faktycznie doszło.


RE: Niska dzisiejsza konwersja - lkserwis - 15-06-2015 07:16

(14-06-2015 22:07)Kerehan napisał(a):  No to robi sie ciekawie Smile Czyżby LM ucinało ? Smile U mnie podobnie, ten sam tekst, wiecej wyswietlen o prawie 200 a leadow tyle samo jak wczoraj Smile
Kiedys jeszcze na freebizie kupilem 10 starterow z wystarczającą kwota na nich, kase pobralo z wszystkich 10, ale zaliczylo tylko 8, wiec cos w tym jest..


RE: Niska dzisiejsza konwersja - Dean Ambrose - 15-06-2015 09:13

Ale Wy macie problemy haha Big Grin
Cały czas robicie to samo, wiec macie coraz mniejsza konwersję Big Grin spamujecie fb dzień w dzien i się dziwicie ze jest coraz gorzej Big Grin jakoś ja takich problemów nie mam.. Raz jest 6%, raz 10 ale jak jest konwersja słabsza to się przykladam i mam więcej wyświetleń i kasa się zgadza, a wy marudzicie o kilka zł.. Jak się ma konwersję poniżej 3% to zmieńcie sposoby bo wam to nie wychodzi