Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. (/Temat-Bardzo-wysokie-ceny-na-generalnym-restock-u-i-jego-powtorka-ze-starymi-poziomami-PTZ-11432)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Mateusz5511 - 06-08-2010 09:22

skasowane


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Jumper002 - 06-08-2010 09:57

to fajnie, ze dzis powtorka restocku bo wczoraj gralem sobie spokojnie w karty na kurniku a tu restock wchodze a nagrody znikaly sekunda po sekundzie i nic mi sie nie udalo zamowic a tapete olalem sobie...


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - darcus23 - 06-08-2010 10:47

kiedys lockerz tez podalo date restocku i bylo wtedy pelno botow itp. wiec stawiam ze dzis bedzie tak samo


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Raperrek - 06-08-2010 10:50

Mam nadzieję że nagród będzie dostateczna ilość dla nas Smile


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - deadwheel - 06-08-2010 11:15

a mam pytanie dzialaly wam wspomagacze? autofill hotkey itp? i o ktorej wczoraj byl restock?


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Lubelak - 06-08-2010 11:19

autofil działał
ale był zabroniony
hot keye zawsze działają


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - ThePixel166 - 06-08-2010 11:20

hotkeye dzialaly restock był ok 22:20


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - krysia9545 - 06-08-2010 13:03

A jeżeli wczoraj niec nie zamówiłe, bo mnie nie było, to będę miał dostęp do dzisiejszego restoku?


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Parada - 06-08-2010 13:04

Up@ Tak

Dzisiaj na pewno będzie o wiele trudniej coś zgarnąć niż wczoraj bo,

- Będą niższe ceny
- Więcej ludzi siedziało = Lagi i mniejsza szansa na zgarnięcie czegoś
- Możliwy atak botów, choć Lockerz niby zablokowało ich aż 3400

Życze oczywiście, żeby każdy zgarnął coś dla siebie Smile


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - matid20 - 06-08-2010 13:56

jeżeli ktoś wczoraj zamówił, to chyba nie ma wstępu na dzisiaj. a to znaczy, że troszkę ludu odpadnie Smile