Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostanę Twoim mentorem ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Zostanę Twoim mentorem ! (/Temat-Zostane-Twoim-mentorem-113494)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - Toczak - 04-05-2015 20:48

Chciałbym, abyś wybrał mnie, ponieważ znam wartość pieniądza. Wiem czego chcę, co chcę osiągnąć. Jestem stanowczy, łatwo się nie poddaję. Pomimo przeciwności losu odnośnie mojego zarabiania - cały czas się staram. Przynajmniej próbuję. Parę miesięcy temu jakoś szedł ten zarobek. Nie był on duży, jednak każda suma powodowała radość na twarzy. Bardzo chciałbym, żeby to znów wróciło. Żebym mógł zarobić na swoje prywatne życie. Aktualnie zbieram na swoje pierwsze auto. Chciałbym, żebyś mi pomógł Smile Nie mogę znaleźć pomysłu na siebie, przez co liczę na twoją pomoc.


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - rekki - 04-05-2015 20:49

(04-05-2015 20:28)Revoltan napisał(a):  A ja nie będę się rozpisywał, bo wiem, że to i tak nie podziała Smile Dla tegorocznego maturzysty, chodzącego na profil mat-geo -info taka wiedza byłaby wskazana, tak jak miłość Wokulskiego do Izabelki, co nie zmienia faktu, że nie była ona kobietą lekkich obyczajów xd

Nie była? Z tego co pamiętam to do porządnych kobiet bym jej nie zaliczył Tongue


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - must - 04-05-2015 20:57

Hejo!
Jestem tutaj, by z Tobą WSPÓŁPRACOWAĆ, a nie na Tobie wyłącznie POLEGAĆ. Mam 17 lat, zarabianiem zajmuje sie od dawien dawna, ale z wielkmi przerwami, praktycznie wszystkiego spróbowałem, aktualnie działam na subach na fejsie poprzez fanpage.

Zbieram na swoje marzenie z dzieciństwa, które zawsze chciałem mieć. Prawie zebrałem, lecz niestety pewną kwotę musiałem oddać ojcu by mu pomóc.

Szukam osoby kreatywnej, chętnej do pomocy i współpracy, a widzę, że taką jesteś. Nie będę Cie błagał, bo to też nie o to chodzi w tym wszystkim, ale fajnie by było mieć kogoś takiego, kto się zna i może Cię wspierać i dopomóc, gdy jesteś w kropce. Fajnie by było poszerzyć swoją wiedzę o social media i rózne inne rzeczy, na które się znasz.

Nie będę rónież pisał jak to szybko się ucze etc, bo to również nie o to chodzi, lecz trwale dązę do celu jakim jest właśnie moje marzenie z dzieciństwa Wink Dlatego zrobie wszsystko by go miećWink

Do usłyszenia!

piotri//


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - Nescafe - 04-05-2015 21:24

Ostatnio pogubiłem się w subach, potrzebuję nakierowania Smile


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - MilanFan - 04-05-2015 21:48

Szukam nowego sposobu zarobku, któremu mógłbym poświęcić sporo czasu wolnego. Big Grin


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - Dan!el - 04-05-2015 22:05

Chciałbym by ktoś wprowadził mnie w "świat" subów. Jestem bardzo pracowitą osobą i na pewno sprostałbym wszystkiemu co by mnie napotkało. Rzadko kiedy się poddaję w dążeniu do obranego celu, także mowy o przerwaniu działania nie ma. Ciągle próbuję nowych metod związanych z subami, lecz jest to dość ciężki orzech do zgryzienia. Dużo czasu i nakładu pracy wnoszę w swoje zarabianie na tej metodzie, lecz idzie mi słabo. Wystarczyłoby mi nakierowanie na odpowiednie tory, a może udałoby mi się wtedy już obrać dobrą drogę i szukać własnych metod. Znając moje szczęście i tak nie uda mi się wygrać, ale jeśli nie spróbuję to w ogóle nie będę miał szans.

Powodzenia wszystkim biorącym udział! impreza


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - never1908 - 04-05-2015 22:07

Czesc.
Jestem Paweł, mam 15 lat.
Interesuje sie glownie informatyka (programowaniem) wiec obsluga skryptow nie jest dla mnie problemem Big Grin
Dlaczego uwazam ze to mnie powinienes wprowadzic w swiat subow?
Poniewaz jestem mlodym i ambitnym nastolatkiem - chcialbym zaczac utrzymywac sie samemu a nie "ciagnac hajs" z rodzicow.
Moim celem do konca roku jest prawo jazdy kat AM i Aprilla rs 50 w miare dobrym stanie.


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - Pmxq - 05-05-2015 00:06

Hej jestem Kamil, lat 19, chciałbym abyś wybrał mnie, bo chciałbym zacząć zarabiać w internecie jakieś większe kwoty, wystartowałem niedawno także jestem świeżakiem, ale mam podstawy, jestem sumienny i zaangażowany w to co robię, a to daje efekty ( dziennie wpada 5-10 subów ) Smile kasę głównie odkładam gdyż mam jedno marzenie do spełnienia i będę dążył do tego, aby mi się udało Smile mam nadzieję że mi pomożesz Smile


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - brozek123 - 05-05-2015 06:15

jestem mentorem w skracaniu , jestem zaufaną i odpowiedzialną osobą, jestem dostępny 24/7 mobilnie


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - Miczek - 05-05-2015 07:22

Witaj,
ostatnio mam sporo wolnego czasu który chciałbym wykorzystać na zarabianie w necie i chociaż nie mam w tym dużego doświadczenia to chęć i motywację mam ogromną. Przydałaby mi się Twoja pomoc, a ja zapewniam Cię, że w zamian za to Ci się odwdzięczę.

Do usłyszenia!