Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subskrypcje SMS - który serwis najlepszy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Subskrypcje SMS - który serwis najlepszy (/Temat-Subskrypcje-SMS-ktory-serwis-najlepszy-110569)

Strony: 1 2 3


RE: Subskrypcje SMS - który serwis najlepszy - DeoRIP - 15-03-2015 17:36

(15-03-2015 17:24)daniel42na napisał(a):  
(15-03-2015 17:16)Lamojednorożec napisał(a):  Karcz coś kręcił?
Wręcz przeciwnie, zlecił wypłaty które miał wykonać ddww.
http://zarabiam.com/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609?page=116
To już nawet nie o to chodzi, że się dogadali w sprawie wypłat i później mieli to jakoś między sobą pogodzić, bo o tym każdy wie. Chodzi o opowieści dziwnej treści ddww, jego różne dziwne ruchy, jego ban na forum też na pewno nie był za "nabijanie postów".

Bana dostał za rzekome "multi konto" Więc tutaj nie ma powiązania z rozmową Smile


RE: Subskrypcje SMS - który serwis najlepszy - daniel42na - 15-03-2015 17:40

Jasne, ja go nie atakuje, nikt mi za to wystarczająco nie płaci aby psuć komuś opinie Jerk2
Chciałem tylko zwrócić uwagę na pewne fakty, osobom które tam zarabiają a o tych rzeczach nie wiedziały, stąd ten post w tym temacie i w temacie 4lead. Podlinkowałem temat starego HC, niech sobie poczytają i wyciągają własne wnioski i opinie.


RE: Subskrypcje SMS - który serwis najlepszy - broofie - 15-03-2015 22:08

"Najlepszy serwis to ten na ktorym aktualnie zarabiam" motto ponad polowy earnerow... to oczywiste, ze kazdy bedzie polecal strone na ktorej trzaska "kokosy", dlatego sam wybierz ktory serwis bedzie Ci odpowiadal. Rejestracja nic nie kosztuje, a moze odkryjesz program ktory okaze sie dla ciebie nisza. Najpopularniejsze serwisy sub sms (zebys nie musial szukac):
Leadmore, firesub, mylead, treesub, 4lead, eforsa, treepay, hotcash, aureonsub. To chyba wszystkie. Wybor masz szeroki Smile


RE: Subskrypcje SMS - który serwis najlepszy - Duxone00 - 15-03-2015 22:47

dokładnie, drugi raz już może nie być tak kolorowo z waszymi wypłatami. zresztą moje dwie dychy które miał wypłacić ddww i które dawno sobie odpuściłem nadal nie znalazły się na moim koncie Lol


RE: Subskrypcje SMS - który serwis najlepszy - Canabis - 15-03-2015 23:13

Wszystko zależy jaki masz target i ogólnie w czym chcesz zarabiać . Według mnie promo konkursów z nagrodami dość srednio wychodzi . Jak dla mnie najlepszy jest Leadmore .


RE: Subskrypcje SMS - który serwis najlepszy - aero2 - 15-03-2015 23:46

Leadmore.


RE: Subskrypcje SMS - który serwis najlepszy - gutek126p - 16-03-2015 09:32

Leadmore i Hotcash Heart


RE: Subskrypcje SMS - który serwis najlepszy - Xevik - 16-03-2015 11:36

Od siebie mogę polecić http://www.treepay.pl - serwis zapowiada się świetnie.
Dobre stawki, Questy(za wykonywanie są nagrody większe stawki itd), Konto premium(to samo co Questy).
Bardzo dobry support Smile.

Najlepiej będzie jak sprawdzisz każdy po kolei(tak jak ja) i wybierzesz ten który Ci najbardziej odpowiada.