Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share (/Temat-Profit-Forest-rozbudowane-Revenue-Share-110068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Profit Forest - PRE LAUNCH start 19.03.2015 - rincorn - 19-03-2015 19:55

Ja Zainwestowałem skromną kwotę na początek,zobaczę po pierwszych naliczeniach ile dorzucę i jestem ciekaw kiedy ruszy giełda z akcjami.


RE: Profit Forest - PRE LAUNCH start 19.03.2015 - kolorpurpury - 19-03-2015 20:01

Mi potrzebna jest możliwość wpłacenia przez BTC.
No i w końcu się znalazł program w którym payeer działa bo leżały tam jakieś grosze ponad 6$ to sobie wrzuciłem no a reszta z BTC.

Ciekawi mnie ile akcji pójdzie w ruch i z czego będą wypłacane dywidendy no i mam nadzieję, że jak najszybciej zaczną działać kolejne zakładki Big Grin


RE: Profit Forest - rincorn - 20-03-2015 08:44

Wstaję sobie rano loguje na ProfitForest patrze a tu 40 reklam o łacznej wartosci klikunastu Dolców!!!! zainwestowałem wczoraj 20$ zakupiłem troche Bapów i dwa najmniejsze upgradeBig Grin

[Obrazek: j97zvn.png]

A Tutaj zestawienie pierwszych naliczen:

[Obrazek: 14io6jk.png]

Jeśli chodzi o zakup Upgrade to kupiłem:

Wczoraj ;Tylko te dwa najmniejsze:pierwsze za 10 centów i turbo za 3$

Dzisiaj wykupie też Twin Turbo za 20$ bo po pierwszych naliczeniach inwestorów zapewne przybędzie.

Nawet już zakupiłem jako 7 uzytkownikSmile
Turbo wykupiło obecnie 23 uczestników.


RE: Profit Forest - czarny7777777 - 20-03-2015 11:05

naliczanie dobre to widac jak inwestorów przybywa

no a w ll zabrakło tego 1 naliczanie wystarczyło by aby ludzi przyciągnąć a ll duzo by nie stracił bo ludzi na starcie było nie duzo a pozniej mogli by prowadzic ta swoja polityke stabilnosci(z takimi naliczeniami jak sa teraz) Smile
(mam nadzieje ze jednak ll tez da rade)


RE: Profit Forest - czarny7777777 - 20-03-2015 12:15

jest juz opcja
Transfer Balance
Earnings Balance
$12.780225
Transfer Amount
Transfer Balance from Earnings to Wallet, 2% transfer fee will applied


trochę słabo ze za to jest prowizja ale chyba prowizje sa nie az tak astronomiczne za wpłaty i wypłaty(sa one gdzies podane?)



kur... nie widziałem ze pisze post pod postem (jest jakas opcja usun post?)


RE: Profit Forest - kolorpurpury - 20-03-2015 12:44

Start niezły Big Grin
Naliczenia bardzo fajne, wszystko w miarę dobrze działa!

Chyba szykuje nam się duży serwis Revenue Share!

Naliczenia szczerze powiem, że trochę za duże ale dzieliły się na dość małą liczbę użytkowników Smile


RE: Profit Forest - rincorn - 20-03-2015 12:51

Za duże naliczenia haha dobre xD

Osoby które przekonaly się odrazu do projektu dostały nagrodę w wysokości naliczeń,z czasem zapewne się to ustabilizuje ale teraz warto wykorzystać sytuacjeBig Grin


RE: Profit Forest - kolorpurpury - 20-03-2015 12:58

Jeśli będą w stanie utrzymać się lepiej niż DigAdz to bardzo fajnie, że jest duże naliczenie. Projekt oczywiście wygląda na o niebo lepszy niż DA więc mam nadzieję, że tak będzie no i oczywiście wysokich zarobków!

Ja się cieszę, że 20-30% odzyskane na starcie w 1 dzień ale stawiam na stabilność i dla mnie taki program powinien się utrzymać minimum ROK przy w miarę przyzwoitych zarobkach.

Jeśli zachęcą mnie do reinwestycji wysokimi naliczeniami a potem np. będzie 0,5% dziennie to wolę mieć na początku mniej a potem więcej Big Grin

No nic zobaczymy kolejne dni - duża część wkładu na ten moment odzyskana ale czekam na ten BTC żeby wrzucić więcej kasy i uderzyć też w Silver Shares!


RE: Profit Forest - rincorn - 20-03-2015 13:01

Do Digadz nie ma co porównywać bo W ProfitForest mamy dużo więcej możliwości zarobku co wiąże się również z tym że twórcy też mają na czym zarabiać,ja osobiście czekam jak ruszą z akcjami Big Grin


RE: Profit Forest - kolorpurpury - 20-03-2015 13:22

Dokładnie i właśnie dlatego w ten program wszedłem. Dużo tak zwanych DEBT reduktorów jeszcze większość nie działa ale z uruchamianiem każdego po kolei program będzie zyskiwał na stabilności i wysokości zarobków oraz liczbie użytkowników i inwestorów.

Zapytałem supportu co z BTC i dostałem odpowiedź, że JUTRO będzie już działać! Ilość inwestorów powinna się wtedy znacznie zwiększyć, gdyż jest to coraz popularniejszy sposób płatności przy problemach z paypalem i wysokości prowizji może stać się głównym za jakiś czas, gdyż jest banalnie prosty i bardzo szybki Smile