Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze propozycje konkursowe ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: Wasze propozycje konkursowe ! (/Temat-Wasze-propozycje-konkursowe-110)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Alcor - 06-12-2009 13:01

Mikisz też o tym myślałem, żeby zorganizować turniej cs'a. Zobaczymy co na to Admin. Smile


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Admin - 06-12-2009 13:28

z csem to zbyt wiele "cierpliwości by trzba było do tego mieć wczorajszy turniej i tak był skakaniem z teamu to teamu i nikt nie grał tam gdzie powinnien, nie mówiąc już o kickach z serwerach dlatego jako konkurs to odpada. Marello już też o tym myślał Smile
co do poradników to jest do zrobienia Smile wieczorem postaram się tym zająć Smile


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Joker - 06-12-2009 13:30

a jezeli ktos poda dobry pomysl na konkurs to dostanie ta stronke co pisales? i na czym ta strona polega?


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Alcor - 06-12-2009 13:30

Ale na innym serverze byśmy grali, wczoraj próbowałem grać na servie od skalarado i w ogóle mnie nie wyrzucało. Tongue


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Admin - 06-12-2009 13:32

nie pisałem o żadnej stronie dla kogoś kto poda jakiś konkurs, nagrody są dla osób które go wygrają Wink


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Joker - 06-12-2009 13:54

ahh sory, źle przeczytałem.. jak nie cs to może samp??
albo cod jakiś


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - voythas - 09-12-2009 06:12

Może konkurs graficzny? Np na nowy top na forum (banner/logo)


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - jakubixioraczek - 09-12-2009 22:33

ale na cs jakby się ustaliło spara na serwie to nikt nie mógłby zmieniać


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Admin - 09-12-2009 23:12

juz mowilem cs odpada, logo/baner niby dobry pomysl jednak niewielu ma talent w ph =/
przez co zainteresowanie było by zerowe


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Pondzik - 12-12-2009 21:32

a co wy na konk w jakiegos stratega np age of empires 3 udostempniłbym wam na hamachi przez dzień by pszeszlo