Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trzeba coś robić! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Trzeba coś robić! (/Temat-Trzeba-cos-robic-106375)

Strony: 1 2 3


RE: Trzeba coś robić! - Adriann - 19-07-2015 14:02

Powodzenia Big Grin !!!


RE: Trzeba coś robić! - Hyuek - 20-07-2015 20:54

a co z adf? jak dziala ten twoj skrypt w stosunku do wejsc?


RE: Trzeba coś robić! - Sofokles - 21-07-2015 15:32

Skrypt działał dobrze, aczkolwiek sporą część ludzi odstraszał, dlatego tez wybrałem reklamy, które są mniej inwazyjne. Druga sprawa, że skrypt troszkę mieszał w mapie strony, co skutkowało problemami z googlem. Jak ktoś chce mogę udostępnić skrypt za darmo za repka.

Działa ona na zasadzie, że co 5-10 ruch na stronie, odpala adf.ly z automatu. Ilość stron była losowa, i omijała główną i kolejne podstrony na blogu, działała tylko na postach.


RE: Trzeba coś robić! - theatixs - 21-07-2015 21:37

Powodzenia!


RE: Trzeba coś robić! - Sofokles - 03-08-2015 23:33

Ha! Jak czas szybko leci. Kolejny miesiąc za mną. Praca idzie powoli, ze względu na dość sporo pracy na co dzień w firmie. Niedługo ruszamy z dość dużym projektem, który będę mógł zaproponować i wam.

Jeśli chodzi o moje zabawy w prowadzenie stron. Wyruszyła druga strona, tym razem na zagranice. Niestety nie pozycjonuje się tak dobrze. Aktualnie mam dwa tygodnie wolnego, kobieta wyjechała, więc całe wieczory poświęcam rozwojowi stron. W planach kolejne 6 Babelogów + LeadPage z Poradnikiem związanym z erotyką + strona z ogłoszeniami erotycznymi. Wszystko chce zrobić w niespełna 2 tygodnie - Mam nadzieje że dam radę. Dzisiaj najprawdopodobniej skończę stawianie stron do pozyskiwania ruchu, jutro na poważnie biorę się za LP. Ogólnie chce by całość się po części zapętlała, i odsyłała do poszczególnych stron.

Jeśli chodzi o główną stronę, po raz kolejny ruch się podwoił, i sięga 900 UU dziennie. Zarobki też robią się coraz przyjemniejsze. Kilka statystyk poniżej:

Odbiorcy Ogółem:

[Obrazek: UBQ9JLC.jpg]

Skąd ruch? Oczywiście z googla:

[Obrazek: RqwQ2MT.jpg]

Teraz troszkę WMT - Marzenie to zwiększyć CTR. Chce to osiągnąć poprzez właśnie inne strony, i wyłapywać chociaż 40 % wyświetleń. Cel? 250 k / Miesiąc - To da mi zarobek rzędu 3 k / miesiąc + sprzedaż na LP

[Obrazek: H8xiy2x.jpg]

Jak widać, wszystko pędzi do przodu, mam nadzieje że za miesiąc pochwale się over 50 k UU na miesiąc - co jest już dość pokaźnym ruchem Smile

No ok, jeśli chodzi o zarobki - Cel Osiągnięty - 100 $ przebite, a dokładnie mówiąc:

Ogólny profit Czerwiec: + 42.64$

Profit od początku działania stron : + 103.32 $

Dzięki za uwagę! Mam nadzieje że za miesiąc będę w stanie pochwalić się sporym dorobkiem stron, a także o wiele większymi zarobkami!

Do Usłyszenia!