Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać (/Temat-Powrot-do-PPA-Mucios-probuje-zarabiac-105398)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - AnnaKa - 07-01-2015 23:40

Te filmy są prywatne i jak mają dużo komentarzy i wyświetleń są udostępniane.
Powodzenia.


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 10-01-2015 00:11

Dzień 6 (miesiąc 1)

Dziś kolejne pobranko Smile

Co udało mi się dziś zrobić?

Dziś przez awarię laptopa praktycznie nic nie zrobiłem. Wysypany Widows i pół dnia walka o przywrócenie lapka do życia. Filmiki na YT padły, więc olewam promowanie tam i zajmuje się blogiem oraz jego coraz wyższą pozycją w google. Dziś około godziny temu bardzo się ucieszyłem, moim oczom ukazało się pobranie ze Szwajcarii w wysokości 7,73$ Huh Co cieszy bardziej wejście było z Google, i to jest lepsza informacja niż wysokość tego pobrania Big Grin
Jutro może uda mi się coś wrzucić nowego na bloga, ale kto wie czy znajdę czas Tongue

Cel miesięczny:

Nisze na blogu - 20/50
Zarobki: 8,27$/10$



RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - Damkofr - 10-01-2015 00:16

To co napisał AnnkaKa jest nadal bardzo dobrym rozwiązaniem. Tylko że u mnie na jednej niszy działało to idealnie i zarobiłem 300$ w miesiąc a na drugiej już nie. Zależy od wielu czynników, trzeba mieć też dobre wyświetlenia HR. Jak chcesz pisz PW powiem ci co i jak i podam serwis. Lepsza metoda napewno niż odrazu na publiczne ustawianie.


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 13-01-2015 00:04

Dzień 9 (miesiąc 1)

Monotonia, monotonia, czyli pozycjonowanie i optymalizacja

Co udało mi się dziś zrobić?

W chwili obecnej zajmuję się optymalizacją i pozycjonowaniem bloga. Jutro zapewne dodam kilka postów, bo dawno tego nie robiłem Smile

Cel miesięczny:

Nisze na blogu - 20/50
Zarobki: 8,27$/10$



RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 14-01-2015 00:11

Dzień 10 (miesiąc 1)

W końcu znalazłem złoty środek na promowanie na YT Smile

Co udało mi się dziś zrobić?

Dziś mimo obietnic, że napiszę jakiegoś nowego posta na blogu skończyło się na... obietnicach. Cały wieczór próbowałem rozgryźć YT i w końcu się udało. Mój filmik wbił się na 1 pozycję pod szukaną frazę co skutkowało 3 pobraniami o łącznej wartości... 0,93$ (nie wiem czemu sygnaturka nie chce się zaktualizować). Wiem już jak walczyć, w końcu trafiłem z tagami i pobrania wpadają (mimo flagowania udało się ponowić wrzucenie filmu na 1 pozycję). W weekend będzie konkretny atak na YT pod kilkoma niszami, nie tak jak dziś testy na jednej Smile Więc reasumując poradziłem sobie z YT, teraz czas na postowanie i atak na wyższe pozycje w google.

Cel miesięczny:

Nisze na blogu - 20/50
Zarobki: 9,20$/10$



RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 15-01-2015 23:05

Dzień 12 (miesiąc 1)

No to wczoraj mieliśmy rekord pobrań (tylko ilości) Huh

Co udało mi się dziś zrobić?

Trochę promowania na YT i mamy wczoraj rekord pobrań. Praktycznie non stop zajmuje czołowe miejsca w wyszukiwarce YT, lecz flagerzy nie śpią i non stop trwa walka. Trochę nierówna ponieważ nie posiadam jeszcze bota, który by za mnie flagował (jeżeli ktoś posiada taki programik to zapraszam na PW). Wczoraj zarobione 3,21$ + 0,18$ z dziś. Jutro w końcu wolne w pracy, więc pojawią się nowe wpisy na blogu. Jak na razie 100 UV dziennie mnie w pełni satysfakcjonuje (mam nadzieje że będzie rosło).

Cel miesięczny:

Dziś zarobiłem: 3,21$ + 0,69$= 3,39$ (wczoraj+dziś)
Nisze na blogu - 20/50
Zarobki: 13,1$/10$



RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - kociamber - 16-01-2015 17:49

Dziś grubo widzę, że już wpadło 10$, ładnie! Tak trzymaj! Wink


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 16-01-2015 17:56

(16-01-2015 17:49)kociamber napisał(a):  Dziś grubo widzę, że już wpadło 10$, ładnie! Tak trzymaj! Wink

Przyplątał się na mojego bloga pewien Holender i został skasowany około 9$ Smile Ogólnie dziś 5 pobrań już, a moment największego ruchu przede mną Smile Myślałem że w pierwszym miesiącu po powrocie będzie ciężko o 10$, a tu taka niespodzianka Smile


Odp: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - Damkofr - 16-01-2015 18:07

Pobrania z yt czy google?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 16-01-2015 18:13

(16-01-2015 18:07)Damkofr napisał(a):  Pobrania z yt czy google?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

W tym momencie 90% ruchu na moim blogu to YT (tak na dobrą sprawę 4 nisze)