Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen (/Temat-Dziennik-pracy-fiverr-com-200-do-konca-stycznia-2015-Gremquen-104139)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - hertia - 25-12-2014 14:20

Tak jest wszędzie czasami ludziom się nie chce wstawić nawet z automatu pozytywa, raz też jak kupowałem usługi na fiverr to jakiemuś sprzedawcy nie mogłem też dać oceny do dziś nie wiem dlaczego.


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - Neoko - 25-12-2014 21:25

Okolo 50% zostawia komentarz . Ja narazie 0 sprzedazy ale jeszcze nie promowalem


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - Gremquen - 26-12-2014 16:11

----DZIEŃ 6----
Napisałem do gościa jeszcze raz, czy mógłby mi zostawić opinie. Wystawił ją - w wiadomości do mnie. beka
Ale chociaż miłe słowa napisał, czyli mu się spodobało.
Poprosiłem, żeby ocenił mój gig, zobaczymy czy podoła ;]

-Dodałem czwartego już giga na konto
-Przeszperałem facebooka w poszukiwaniu klientów

Mam nadzieję, na kolejną sprzedaż Smile


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - Gremquen - 30-12-2014 23:50

UPDEJCIK
Przez ostatnie kilka dni starałem się promować moje gigi - z marnym skutkiem Sad

Dodałem również 1 dodatkowy gig, spędziłem trochę na jego dopieszczaniu, zobaczymy co z tego wyjdzie Smile

Muszę poszukać jakichś nowych produktów, które będą miały większe zainteresowanie na fiverze.

Jeden z moich gigów ma 6k wyświetleń w wyszukiwarce, drugi prawie 3k, a 2 pozostałe po kilkadziesiąt.
Ten co ma ich najwięcej został od razu automatycznie wypromowany po dodaniu, nie został jeszcze zakupiony.
Ten z 3k został 1 raz zakupiony.

Zobaczymy jak mój nowy, 5 produkt będzie się spisywał.

I mam nadzieję, na zrealizowanie celu postawionego wcześniej - 200$ do końca stycznia. Na razie są tylko 4$, ale jestem dobrej myśli Smile


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - matek697 - 06-01-2015 18:05

Działaj i prowadź dziennik dalej! nie poddawaj się


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - Kickster - 06-01-2015 18:20

Z grupami moge pomoc, a skoro cos sprzedajesz to tym bardziej Smile


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - draksone - 08-01-2015 17:01

Gremquen,za te 4 dolary wymień się z kimś sprzedażą:ty kupujesz komuś ,ktoś tobie(4 sprzedaże już będziesz miał i 4 opinie).Podskoczą w wyszukiwarce i całkiem możliwe,że szybciej zaczną wpadać sprzedaże.Sam bym się z tobą wymienił taką sprzedażą,ale nie mam jeszcze zrobionego profesjonalnego giga,a w taki tylko warto zainwestować.