Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. (/Temat-Inwestowanie-DigAdz-czyli-starter-pack-dla-malego-inwestora-103124)

Strony: 1 2 3


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - patulsky1337 - 15-12-2014 15:46

Nie drogi kolego... mój błąd w zapisie Big Grin Tak na prawdę pisząc bonusy miałem na myśli naliczenia z upgrade'ów. Wybacz.


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - Sampel44 - 15-12-2014 15:56

Fajnie by było gdyby były takie bonusy Big Grin
Jeszcze raz życzę powodzenia Smile


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - patulsky1337 - 17-12-2014 14:14

17 grudnia 2014:

- Wróciłem do domu więc pora na kontynuację dziennika.
- Płatne reklamy: za skromne 3 dolary, które reinwestowałem na 3 kampanie reklamowe+ kupienie upgrade Hunter ( już wcześniej miałem na niego uzbieraną kwotę ale z powodu swojego wyjazdu odłożyłem kupno na dzisiaj)
- Stan punktów: 51,284. Fajnie, że wzrosło mimo, że nie reinwestowałem wszystkiego... w sumie można było by zatrzymać się na grupie 5 i zlecać wypłaty co 2 dni po 5$... ale nie, mam większe ambicje i cierpliwie bije dalej Tongue
- Dodatkowo pozdrawiam osobę, u której wczoraj byłem i jest prawdopodobieństwo, że dzisiaj to przeczyta.

Pytania i problemy jak zwykle na GG/PW. Odpisałem na wszystkie zaległe wiadomości i mogę przyjąć następne.


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - michal1498 - 17-12-2014 14:53

Ja mam 4,500 kloca pkt naliczenia ok 1 dolara ale pnę w góre Smile


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - patulsky1337 - 18-12-2014 17:35

18 grudnia 2014:

- Płatne reklamy: Dzisiaj w sumie nie będę podawał szczegółowo zarobków z naliczeń. Powód? Dzisiaj zarobiłem pieniędzy zewsząd po trochu. Tj. 2 poleconych coś zainwestowało, z bonusów coś wpadło, z upgrade'ów. Podam łączny zarobek na dzień dzisiejszy i wynosił on: 4,87$. O wiele lepszy wynik niż w ostatnie dni.
- Stan punktów: 48,600. Tak, tak, wiem- o wiele mniej niż wczoraj. Jutro planuje wykonać jakąś wypłatę dlatego dzisiaj wyjątkowo wstrzymuję reinwestycję.

Pytania i problemy jak zwykle na GG/PW. Odpisałem na wszystkie zaległe wiadomości i mogę przyjąć następne.


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - Wrobel - 18-12-2014 17:53

Powodzenia i wytrwalosci zycze Big Grin


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - patulsky1337 - 20-12-2014 08:20

19 grudnia 2014:

- Płatne reklamy: Zauważyłem, że dobrym pomysłem będzie podsumowanie zarobków ogólnych dziennych niż dzielenia je na reklamy,bonusy, z upgrade'ów itp. Dodatkowo doszedł mi kolejny polecony ( dziękuje bardzo za zaufanie Wink ) i teraz zarabiam ze wszystkiego po trochu. Zarobki na dzień dzisiejszy po podliczeniu wyniosły 3,98$!
- Stan punktów: 47,540. Znowu mniej niż wczoraj. I raczej nie ma liczyć na to, że będzie więcej bo na razie zaliczenia spadają i to w bardzo dużym tempie ( ok. 20 centów dziennie), dlatego na tą chwilę chce się tylko utrzymać w grupie 5.
- Jeszcze się trochę wkurzyłem bo od 3 dni nie dostaje nic za upgrade hunter... jedyna marna reklama za jednego centa -,-. A pierwszym razem jak go kupiłem dało się z niego wyciągnąć 3 dolary dziennie. Komedia.

Pytania i problemy jak zwykle na GG/PW. Odpisałem na wszystkie zaległe wiadomości i mogę przyjąć następne.


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - Hil - 20-12-2014 11:59

Mi od tygodnia licznik hunter'a zatrzymał się na 0.7$ pokerface


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - FuckYou - 12-01-2015 16:14

Powodzenia . Będe zaglądał Cool


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - patulsky1337 - 12-01-2015 16:42

Epicki odkop. Nie ma co już życzyć powodzenia, zarabiam 100 razy więcej już gdzie indziej Wink Ale dzięki. DigAdz nie wypalił i z dnia na dzień z zaliczeniami jest coraz gorzej- nie polecam.