Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik początkującego skracacza - lukaas96871 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik początkującego skracacza - lukaas96871 (/Temat-Dziennik-poczatkujacego-skracacza-lukaas96871-102610)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik początkującego skracacza - lukaas96871 - lukaas96871 - 04-12-2014 09:51

Nie zauważyłeś, że mam Użytkownik Facebooka na tamtym koncie?
Dostało weryfikacje na dokument tożsamości. Tak samo z grupą, administrator był tylko na tamtym koncie i w ten sposób się rozleciała...


RE: Dziennik początkującego skracacza - lukaas96871 - lukaas96871 - 07-12-2014 20:58

Zbliża się koniec tygodnia tak więc wstawiam co zarobiłem.

Adf.ly - $10.74 - Myślałem, że będzie lepiej, no ale cóż... W następnym tygodniu postaram się 15$ przekroczyć Jerk2

Shorte.st - $9.17941 - Tutaj taka śmieszna sprawa, bo linkami z shorte ostatni raz spamowałem w listopadzie, a wyciągnąłem prawie tyle samo co z fanpage w grudniu pokerfacepokerfacepokerface

Cel do 1 stycznia 70$
Aktualnie:
19,91$/70$

Szykuję spory projekt (dokładniej stronę). Jakoś w połowie stycznia mam zamiar wystartować, jak wszystko dopnę na ostatni guzik i do tego poszukuję betatesterów, którzy "mocno" działają na skracaniu (+100$ miesięcznie), więc jeśli ktoś jest chętny to pisać śmiało.