Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Storm Legendarna księga pracy w PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Storm Legendarna księga pracy w PPI (/Temat-Storm-Legendarna-ksiega-pracy-w-PPI-100986)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - Money. - 16-11-2014 15:54

No powodzenia Big Grin Pracuj, pracuj, a zobaczysz efekty. Zapraszam również do mojego dziennika z PPI Smile


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - master4 - 16-11-2014 18:56

Powodzenia!


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - asiorek - 16-11-2014 19:29

jak promujesz filmiki yt ? TEz chciałem zacząc na ppi ale nie wiem czym nabić veiwsy.. Kiedyś nabijało mi syv , enhance itp a teraz ani syv ani enhance mi nie działa ;/


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - stormpkp - 18-11-2014 10:22

siemaneczko mały update z racji tego iż wpadło coś od refka który jest ze mna tydzień
screen [Obrazek: pDE0dy.jpg]

za dużo nie pracowałem dałem standardowo 3 posty na blogerze zrobiłem 2 nowe blogi addmeefast bot leci nabija lajki na tylko jednego FP cieszy mnie bardzo to ze jak dodaje filmiki na fp to już ludzie sami zaczynają lubić filmiki i używać share ;] w 2 tyg wbite 2 k lajkow dodatkowo już jutro lub nawet dziś dodam filmik z pełnym opisem jak robić takie blogi jak ja na szybko jeden filmik nagrałem ale muzye miałem w tle i addsense mi nie zatwierdziło więc następny filmik bedzie bez muzyczki w tle
ps dodatkowo stwierdziłem ze będę dodawał przy updacie kawałek kórym zaczynam dzień
nuta na dziś to :
https://www.youtube.com/watch?v=Ve0qOmjgjEo
Polecam


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - ErgePL - 18-11-2014 14:51

Dobrze jest połączyć PPA z PPI. Wink


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - stoki - 19-11-2014 23:28

(18-11-2014 10:22)stormpkp napisał(a):  siemaneczko mały update z racji tego iż wpadło coś od refka który jest ze mna tydzień
okolo tygodnia z refa ale musze przyznac ze calkowity brak czasu na jakiekolwiek dzialania: duzo pracy stacjonarnej mnustwo nadgodzin do tego problemy zycia codziennego i odrobine zniechecajace alerty o potencjalniniechcianym oprogramowaniu. Obiecuje ze tych centow bedzie wiecej jak ogarne wszystkie problemy


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - stormpkp - 23-11-2014 09:01

siemaneczko standardowo robiłem tylko 3 posty dziennie na blogspocie przygotowywałem filmik na youtube myślę że dziś go wrzucę, jak widać efekty są takie jak się spodziewałem tendencja zwyżkowa jest jak tak pojdzie dalej to 3 -4 tydzień powinno być si ;] dodatkowo ruszam z nowym projektem pod ppi od poniedziałku i po wczorajszej rozmowie z moim Mentorem stwierdziłem że będę również dodawal filmiki na youtube z hackami.
statsy :
[Obrazek: gnNNQK.jpg]
i nuteczka na dziś
Machine Gun Kelly - Lead you on (With Lyrics) https://www.youtube.com/watch?v=brAG_w1Z0Lk


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - stormpkp - 27-11-2014 21:16

siemaneczko dawno nic nie pisałem czasu nie było dodałem filmik słyszałem ze niby się poda ale kiepsko mnie słychać to też zrobię konkretny nowy trochę dłuższy ale bardziej obszerny
co do pracy na blogspocie działam ciągle tylko na tym + fp na fb standard 3 posty dziennie
pracuje nad nowym projektem
[Obrazek: UXJSoj.jpg]

nuta na dziś jest naprawdę kozacko wyjeba&^%
Smallpools - Dreaming (The Chainsmokers Remix) https://www.youtube.com/watch?v=0uZlO607ENI

jakby ktos nie widział filmiku zapraszam na mój blog



RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - full2000 - 27-11-2014 21:59

Widać że się rozwijasz, widać też progres od ostatniego posta co mnie bardzo cieszy. Jeszcze raz życzę powodzenia!


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - Dzonyy - 27-11-2014 22:21

Poczatki bywaja trudne, ale progres faktycznie jest Wink Powodzenia