Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bit4Lead.com - SUBSKRYPCJE SMS na Polskę i świat + DARMOWE BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bit4Lead.com - SUBSKRYPCJE SMS na Polskę i świat + DARMOWE BTC (/Temat-Bit4Lead-com-SUBSKRYPCJE-SMS-na-Polske-i-swiat-DARMOWE-BTC-100450)

Strony: 1 2 3


RE: Bit4Lead.com - SUBSKRYPCJE SMS na Polskę i świat + DARMOWE BTC - AnnaKa - 24-11-2014 04:58

Widać że mnie nie zrozumiałeś, nie atakowałem Ciebie ani nie obrażałem w żaden sposób.

Alternatywa ok nie mam nic przeciwko tylko wspomniałem o tym że są serwisy o wiele więcej płacące niż ten.

Co do wypłaty uzbierałem dokładnie 0.124 i mi napisali że odrzucono ... eh... podstawiłem oferty na jeden dzień zamiast moich innych linków i wyszło jak wyszło.


RE: Bit4Lead.com - SUBSKRYPCJE SMS na Polskę i świat + DARMOWE BTC - ololo - 26-11-2014 20:29

Dziwne, podpytałem w międzyczasie znajomych na paru zagranicznych forach, nikt jeszcze nie miał żadnej odrzuconej prowizji...

Ja dostałem wypłaty już wielokrotnie z tego serwisu.


RE: Bit4Lead.com - SUBSKRYPCJE SMS na Polskę i świat + DARMOWE BTC - jambos - 01-12-2014 22:21

zwykle cpa z platnoscia na btc jak dobrze widze Big Grin


RE: Bit4Lead.com - SUBSKRYPCJE SMS na Polskę i świat + DARMOWE BTC - ololo - 02-12-2014 16:14

tyle że bez rejestracji i konieczności podawania nawet maila
brakuje mi tam statystyk ruchu. Wiadomo ile zarobiłeś, ale nie wiadomo ile było klików. Chociaż, to w sumie nie jest aż tak istotneSmile póki płacą, jest ok.


RE: Bit4Lead.com - SUBSKRYPCJE SMS na Polskę i świat + DARMOWE BTC - AnnaKa - 02-12-2014 21:53

Nie wiem czemu ale mi nadal nie wypłacili, wypłata ''wisi''


RE: Bit4Lead.com - SUBSKRYPCJE SMS na Polskę i świat + DARMOWE BTC - ololo - 03-12-2014 14:30

Co poradzić... ważne, że wszystko co z przedrostkiem Fire* Ci płaci. Dopóki tak dobrze płaci, jakiekolwiek Twoje wypowiedzi w wątkach, które dotyczą konkurencyjnych serwisów są dla mnie zupełnie niewiarygodne.
Jeśli to jest dbanie o dobre czyjeś imię, to przykro mi, tym razem nie wyszło.

Zresztą, prosta weryfikacja, podaj adres btc, dla którego Twoja wypłata 'wisi'. Sprawdzimy sobie na http://www.bit4lead.com/payments/
Przecież każdy może to zobaczyć.


RE: Bit4Lead.com - SUBSKRYPCJE SMS na Polskę i świat + DARMOWE BTC - VladKlinkoff - 03-12-2014 21:53

Hm.. nie wiem, do tej pory zarabiałem bitkoiny na jednym serwisie, nawet bez zaproszeń. Zarabiałem chyba 0.02 dziennie Smile


RE: Bit4Lead.com - SUBSKRYPCJE SMS na Polskę i świat + DARMOWE BTC - aero2 - 03-12-2014 22:03

Wypłacili już komuś? Bo nie widzę żadnych dowodów wypłat.


RE: Bit4Lead.com - SUBSKRYPCJE SMS na Polskę i świat + DARMOWE BTC - Kede - 03-12-2014 23:48

W pierwszym poście przecież autor pisze o wypłatach Wink


Bit4Lead.com - SUBSKRYPCJE SMS na Polskę i świat + DARMOWE BTC - Hybrid1990 - 24-02-2019 12:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.