Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automaty z napojami itd - Sposób na zarobek :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Automaty z napojami itd - Sposób na zarobek :) (/Temat-Automaty-z-napojami-itd-Sposob-na-zarobek-100380)

Strony: 1 2 3


RE: Automaty z napojami itd - Sposób na zarobek :) - Mad402dox - 26-10-2014 20:24

(26-10-2014 20:15)Szrejter napisał(a):  i jak niby dojdą że to właśnie ty oszukałes automat ?

No właśnie bardzo ciężko żeby doszło, no chyba że Cię złapią na gorącym uczynku wtedy troszkę lipa, ale ja tak normalnie na mieście i w squl robię więc wesz, jeszcze mnie nie zamknęli więc bez obawy Wink + dzwoniłem do dystrybutora automatów i powiedział że kamery są montowane tylko w automatach w miejscach publicznych(na zewnątrz) narażonych na rabunek więc oto też nie trzeba się zbytnio martwić Wink


RE: Automaty z napojami itd - Sposób na zarobek :) - shooreck - 26-10-2014 21:06

(26-10-2014 20:24)Mad402dox napisał(a):  
(26-10-2014 20:15)Szrejter napisał(a):  i jak niby dojdą że to właśnie ty oszukałes automat ?

No właśnie bardzo ciężko żeby doszło, no chyba że Cię złapią na gorącym uczynku wtedy troszkę lipa, ale ja tak normalnie na mieście i w squl robię więc wesz, jeszcze mnie nie zamknęli więc bez obawy Wink + dzwoniłem do dystrybutora automatów i powiedział że kamery są montowane tylko w automatach w miejscach publicznych(na zewnątrz) narażonych na rabunek więc oto też nie trzeba się zbytnio martwić Wink

Tak, bo wewnątrz budynków są inne kamery (szkoła, szpital, centrum handlowe...) Smile
Więc i tak i tak jakaś kamera jest. Ale wydaje mi się, że jeśli wrzucisz max 2 takie monety, to nie da rady wykryć, poprzez obraz z kamery, że to właśnie Ty. Co innego jakby ktoś cały automat tymi monetami wykupił... ;P


RE: Automaty z napojami itd - Sposób na zarobek :) - szczygielek - 26-10-2014 21:45

dla dwóch-trzech monet nie będzie się opłacało handlowcom, którzy wystawiają te autoamty, robic jakiejś większej sprawy, żeby dochodzić kto co i kiedy cos takiego wrzucił Wink


RE: Automaty z napojami itd - Sposób na zarobek :) - MaLiN - 26-10-2014 22:39

(26-10-2014 19:52)qortak napisał(a):  ja chyba jednak nie sprobuje,
dookola kazdego automatu sa kamery zazwyczaj Smile

Raczej nie będziesz stał przy automacie cały dzień i wrzucał non stop do niego monety Tongue Dziennie z automatów sporo osób korzysta, a kamery które mają podgląd na nie, nie są tak dokładne, aby przybliżyć podgląd na monetę. Zresztą właściciele o tym sposobie są świadomi, więc wprowadzają różnego typu zabezpiecznia

(26-10-2014 20:05)twardy napisał(a):  forum o zarabianiu... tematy o oszukiwaniu i kradziezy pokerface

Gdybyś wrzucił tą monetę, nie znając tego sposobu oszukiwania, bo pomyliłbyś ją z naszą 5zł, też byś uważał za kradzież? Lol

(26-10-2014 20:06)Mad402dox napisał(a):  Ciężko jest znaleźć automat który przyjmę teraz tą monetę ale jest to możliwe, u mnie w okolicy na 10 automatów różnych typów 4 przyjmują Wink
więc nie jest najgorzej Wink

Najwięcej tych starych to szpitale i dworce.


RE: Automaty z napojami itd - Sposób na zarobek :) - Sokow - 26-10-2014 23:01

Ten temat jest nie na miejscu moim zdaniem, to już nie jest zarabianie pieniędzy (a taką tematykę ma to forum jak mniemam), a autor przez samo tylko założenie tego tematu popełnił czyn zabroniony, którego treść reguluję art. 255 paragraf 1 KK, dodatkowo myślę, że spokojnie można by dołożyć art. 18 paragraf 3 za udostępnianie tych informacji, czyli sprawstwo pomocnicze w zamiarze ewentualnym, nie mówiąc już o tym, że sam się przyznaje do oszustwa.

Weźcie się ludzie czasem zastanówcie nad tym co wy piszecie w tym internecie, bo jak was ktoś życzliwy podkabluje to dopiero będzie płacz i lament.

A temat powinien trafić do kosza.


Automaty z napojami itd - Sposób na zarobek :) - Coristo - 26-10-2014 23:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.