Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rhaegar typuje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rhaegar typuje! (/Temat-Rhaegar-typuje-75843)



RE: Rhaegar typuje! - create - 22-09-2013 08:06

Gdzie jest moja 10zl?Sam przyznales ze za malo wyslales a teraz co brak odezwu od Ciebie bo zalezalo Ci tylko na opini na forum a ze napisalem to juz wyjebka? widze ze co do profesjonalizmu u ciebie to sie pomylilemSmile


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 22-09-2013 08:17

powiedziałem Ci coś a Ty nic nie zrobiłeś z tym, multum pw jak chore dziecko i te prośby o pożyczkę.. Zastanów się chłopie co robisz, ja wiem, że głód trzyma, polecam http://www.hazardzisci.org


RE: Rhaegar typuje! - create - 22-09-2013 08:24

No to zapraszam tam. Jako ze sam przyznaes sie ze wisisz kase a pozniej nie odpowiadasz tylko twoja ostatnia wiadomosc "jak znajde czas to wysle" a caly dzien na forum. Chlopie ty sie dziwisz ze wysylam ci multum pw! To sa moje pieniadze o ktore sie martwie ale skoro dla ciebie problem zrozumiem ze kazdy bardzo troszczy sie o swoje to szkoda mi ciebie. Powiem tak. Kolega na poczatku jest super fajny przyjaciel, na gg non stop pisze ze to mu weszlo tu postawil itd az zyc nie daje, ale do momentu jak sie mu wplaci pieniadze. Wtedy jak to powiedzial staje sie oschly i nie potrafi zrozumiec jak czlowiek martwi sie o swoje jednym slowem brak szacunku.. Pozyczke powiadasz? Owszem chcialem gdyz moje pieniadze dopiero ida do banku ze skrilla o czym dobrze wiesz ale co tam lepiej po wyplacie miec w dupie klientaSmile Serdecznie pozdrawiam i szczerze nie polecam!


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 22-09-2013 08:27

P.S. Masz już tą dychę na koncie. Pomyliłem się bo mi tak dolary zamieniło po złodziejskim kursie. Jeszcze na tym stratny jestem.

O dyche ryczysz publicznie ale już wspomnieć, że z 70zł dostałeś 150(+ teraz 10)zł to już zapomniałeś. Aaa no fakt, tak szybko je przegrałeś, że wogóle o nich zapomniałeś.

Wracając do tematu, Bhambri miał 3-1 i serwis i oddał Sad ale ciągle @4 i @15 w grze!


RE: Rhaegar typuje! - create - 22-09-2013 08:29

No tak byloby z 200 ale niestety przegrales a Rycze bo moje! A o swoje bede walczyl kochaniutki.dziekuje bardzo za wspolprace, albo i nie?Smile Trzymaj sie


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 22-09-2013 08:33

Odpowiadając na to co piszesz: 40 pw dziennie i ciągle to samo.. Komu by się chciało odpisywać? I nie gadaj bzdur bo kase dostałeś, te 10zł to z mojej dobrej woli dosłałem bo jak wspomniałem skrill mi tak przewalutował


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 22-09-2013 08:36

Yuki Bhambri 6:7 7:5 6:3 @4 i @15

no no Tongue


RE: Rhaegar typuje! - michal_1311 - 22-09-2013 08:54

Spokojnie Panowie Smile


RE: Rhaegar typuje! - sebens - 22-09-2013 09:00

Ja również się zgłaszam i również wpłacę jak dojdzie obecna wypłata, + jeszcze coś od siebie dorzucęWink


RE: Rhaegar typuje! - mareczek - 22-09-2013 09:23

(22-09-2013 08:24)create napisał(a):  No to zapraszam tam. Jako ze sam przyznaes sie ze wisisz kase a pozniej nie odpowiadasz tylko twoja ostatnia wiadomosc "jak znajde czas to wysle" a caly dzien na forum. Chlopie ty sie dziwisz ze wysylam ci multum pw! To sa moje pieniadze o ktore sie martwie ale skoro dla ciebie problem zrozumiem ze kazdy bardzo troszczy sie o swoje to szkoda mi ciebie. Powiem tak. Kolega na poczatku jest super fajny przyjaciel, na gg non stop pisze ze to mu weszlo tu postawil itd az zyc nie daje, ale do momentu jak sie mu wplaci pieniadze. Wtedy jak to powiedzial staje sie oschly i nie potrafi zrozumiec jak czlowiek martwi sie o swoje jednym slowem brak szacunku.. Pozyczke powiadasz? Owszem chcialem gdyz moje pieniadze dopiero ida do banku ze skrilla o czym dobrze wiesz ale co tam lepiej po wyplacie miec w dupie klientaSmile Serdecznie pozdrawiam i szczerze nie polecam!

1.Sklej pusie lamusie. Boze jak gardze takim plebem.Xpokerface
2.Za te 10zl pojdziesz do sklepu i kupisz chleb dla calej swojej glodujacej wioski?
3.Brak szacunku - 2 slowa. Nie wiem jakim cudem wyszlo ci jedno Jerk.
4. Typowy gowniarz. Gosc dal ci zarobic i to sporo jak dla 12latka z 70zl na over 150zl, a ty 'nie polecasz' i obrazasz go niewdzieczniku. Ja bym ci bana dal za takie cos, bo najwyrazniej go chcesz.
5. Punkt 1. bo raz to za malo.