Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! (/Temat-SQUAREBUX-Kasa-za-darmo-bez-pracy-67111)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - kalutor - 12-04-2013 05:14

Jutro dzień prawdy...


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Stalmer - 12-04-2013 14:17

Strona mi nie działa a wam ?


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - sobolek - 12-04-2013 14:19

U mnie wszystko działa ;p
Czekamy do jutra..

Jak tylko okaże się czy serwis jest wypłacalny czy nie - Opublikuję 2-gi poradnik, tym razem z wypłacalnym serwisem - Bądźcie gotowi !


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Wolfik - 12-04-2013 15:07

Wstaw go dzisiaj Big Grin
Albo chociaż napisz ile miesięcznie na nim da radę zarobić ;-)


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - gelmen - 12-04-2013 16:08

Widzę, że zrobiło się tu miejsce do nabijania postów.
Wszyscy wiemy, że jutro (tj. 13 kwietnia) mają zrealizować wypłaty, więc nie rozumiem dlaczego co kilka postów polemizujecie czy dostaniecie wypłatę czy nie. Ci co mają dostać, dostaną. Chyba, że to SCAM. Dość sporo osób pisze posty co chwilę '' Mi nie działa strona, a wam działa ? ".
Skoro nie działa to nie działa chwilowo wszystkim, lub serwer jest obciążony i się nie wstrzelisz, trudno się dziwić skoro 90% osób korzysta z super bota.
Nie uważajcie mnie za osobę która wielce chce zrobić porządek na forum, ale po prostu wchodząc do wątku, zamiast dowiedzieć się czegoś nowego - 20 stron bezsensownego spamu o wypłatach i dlaczego strona nie działa ..


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Tyrkijt - 12-04-2013 16:14

(12-04-2013 16:08)gelmen napisał(a):  Widzę, że zrobiło się tu miejsce do nabijania postów.
Wszyscy wiemy, że jutro (tj. 13 kwietnia) mają zrealizować wypłaty, więc nie rozumiem dlaczego co kilka postów polemizujecie czy dostaniecie wypłatę czy nie. Ci co mają dostać, dostaną. Chyba, że to SCAM. Dość sporo osób pisze posty co chwilę '' Mi nie działa strona, a wam działa ? ".
Skoro nie działa to nie działa chwilowo wszystkim, lub serwer jest obciążony i się nie wstrzelisz, trudno się dziwić skoro 90% osób korzysta z super bota.
Nie uważajcie mnie za osobę która wielce chce zrobić porządek na forum, ale po prostu wchodząc do wątku, zamiast dowiedzieć się czegoś nowego - 20 stron bezsensownego spamu o wypłatach i dlaczego strona nie działa ..

Co do nabijania postów sam właśnie to zrobiłeś. Smile
Przejrzyj też swoje posty kolego, jest też w nich sporo offtopicu , ale co tam... lepiej czepiać się innych, co nie? Smile


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - sobolek - 12-04-2013 16:24

(12-04-2013 16:08)gelmen napisał(a):  Widzę, że zrobiło się tu miejsce do nabijania postów.
Wszyscy wiemy, że jutro (tj. 13 kwietnia) mają zrealizować wypłaty, więc nie rozumiem dlaczego co kilka postów polemizujecie czy dostaniecie wypłatę czy nie. Ci co mają dostać, dostaną. Chyba, że to SCAM. Dość sporo osób pisze posty co chwilę '' Mi nie działa strona, a wam działa ? ".
Skoro nie działa to nie działa chwilowo wszystkim, lub serwer jest obciążony i się nie wstrzelisz, trudno się dziwić skoro 90% osób korzysta z super bota.
Nie uważajcie mnie za osobę która wielce chce zrobić porządek na forum, ale po prostu wchodząc do wątku, zamiast dowiedzieć się czegoś nowego - 20 stron bezsensownego spamu o wypłatach i dlaczego strona nie działa ..

I tu ma kolega rację. Za dużo tego spamu.
Strona nie działa? Odczekaj kilka minut/ godzin. Prawdopodobnie coś majstrują.
Nie wiesz czy wypłatę dostaniesz? Nikt nie wie. Nie pytaj - Okaże się jutro.




(12-04-2013 16:14)Tyrkijt napisał(a):  
(12-04-2013 16:08)gelmen napisał(a):  Widzę, że zrobiło się tu miejsce do nabijania postów.
Wszyscy wiemy, że jutro (tj. 13 kwietnia) mają zrealizować wypłaty, więc nie rozumiem dlaczego co kilka postów polemizujecie czy dostaniecie wypłatę czy nie. Ci co mają dostać, dostaną. Chyba, że to SCAM. Dość sporo osób pisze posty co chwilę '' Mi nie działa strona, a wam działa ? ".
Skoro nie działa to nie działa chwilowo wszystkim, lub serwer jest obciążony i się nie wstrzelisz, trudno się dziwić skoro 90% osób korzysta z super bota.
Nie uważajcie mnie za osobę która wielce chce zrobić porządek na forum, ale po prostu wchodząc do wątku, zamiast dowiedzieć się czegoś nowego - 20 stron bezsensownego spamu o wypłatach i dlaczego strona nie działa ..

Co do nabijania postów sam właśnie to zrobiłeś. Smile
Przejrzyj też swoje posty kolego, jest też w nich sporo offtopicu , ale co tam... lepiej czepiać się innych, co nie? Smile

No niby.. Niby nabił tym posta, ale napisał coś ważnego.
Ja teraz też nabiłem posta, nabiłem go już tutaj chyba z 10x.. Tylko że za każdym razem staram się dodać jakąś dość ważną informację itp.

Ps.

[Obrazek: 11489_294375154028767_680095945_n.jpg]


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Tyrkijt - 12-04-2013 16:30

(12-04-2013 16:24)sobolek napisał(a):  No niby.. Niby nabił tym posta, ale napisał coś ważnego.
Ja teraz też nabiłem posta, nabiłem go już tutaj chyba z 10x.. Tylko że za każdym razem staram się dodać jakąś dość ważną informację itp.

Ja nie mam nic przeciwko napisaniu żeby nie spamować, ale jeśli napisze to osoba, która takowego sama nie robi Smile


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - matig20 - 12-04-2013 19:18

sie przejmujecie i tak sie nie napracowaliście przy nabijaniu kasy.... ,według mnie posypią sie bany Tongue lącznie ze mną Big Grin ,a dodam że mi tronka chodzi normalnie... moze troszke zamula.. ale już nie nabijam tzn dobiłem do minimum i dałem sobie siana Tongue


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - hujston2 - 12-04-2013 19:22

nie ma co pisać jutro się zobaczy co i jak