Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cplead.pl- szybki zarobek :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cplead.pl- szybki zarobek :) (/Temat-Cplead-pl-szybki-zarobek-61905)



RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - sedor - 30-12-2012 01:18

pewna ta stronka jest? bo do wypłaty ponad 2 tygodnie, a nie chciałbym tracić czasu.
btw. ci, co mają stałe IP - jak je zmieniacie? jakich programów używacie? są jakieś darmowe?


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 30-12-2012 09:33

(30-12-2012 01:03)kasia6763 napisał(a):  Mam internet z kabla przez router TP link ,czy mogę zmienić adres IP ? czy nie będę mieć problemów z moim usługodawcą internetu? nie znam się na tym w ogóle ,ale wszyscy piszą o tej zmianie i chciałabym spróbować Smile teraz mam wszystkie akcje w trakcie mimo ,że tylko wypełniłam świat opinii" ,"mbank" i "wyraź to" w resztę tylko kliknęłam ,ale się wycofałam ,a mimo to mam w trakcie....pomoże ktoś mi

@Kasiu nie będzie żadnych problemów, polecam program Hotspot Shield Launch. System zapisuje każde Twoje kliknięcie w akcje, jak będą one podsumowywane tzn zaliczane jedne te co prawidłowo wykonałaś zaliczy, te zaś co źle wykonałaś albo tylko kliknęłaś nie zaliczy Smile

(30-12-2012 01:18)sedor napisał(a):  pewna ta stronka jest? bo do wypłaty ponad 2 tygodnie, a nie chciałbym tracić czasu.
btw. ci, co mają stałe IP - jak je zmieniacie? jakich programów używacie? są jakieś darmowe?

@Dateline Strona jest pewna, w moim profilu dowody wypłat na około 220zł. IP zmieniamy za pomocą programów m.in za pomocą Hotspot Shield Launch - tak jest to darmowy program Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - atunia - 30-12-2012 12:21

(30-12-2012 01:18)sedor napisał(a):  pewna ta stronka jest? bo do wypłaty ponad 2 tygodnie, a nie chciałbym tracić czasu.
btw. ci, co mają stałe IP - jak je zmieniacie? jakich programów używacie? są jakieś darmowe?

jak Kolega pisał wyżej HotSpot lub CyberGhost (niby jest tam serwer z Warszawy ale dla wersji płatnej)


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 30-12-2012 12:39

Możecie robić spokojnie na zagranicznym IP, nic się nie stanie, a zaliczać będzie Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - kasia6763 - 30-12-2012 13:44

ściągnęłam Hotspot Shield Launch i co teraz? co mam zrobić dalej? ,bo weszłam na Cplead.p o nadal to samo,nic nie da rady zrobić Sad


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 30-12-2012 13:48

(30-12-2012 13:44)kasia6763 napisał(a):  ściągnęłam Hotspot Shield Launch i co teraz? co mam zrobić dalej? ,bo weszłam na Cplead.p o nadal to samo,nic nie da rady zrobić Sad

Uruchomić program, zmienić IP i zacząć robić akcje Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - kasia6763 - 30-12-2012 14:15

hmm ..uruchamiam,otwiera się nowe okno ,a gdy włączam connect pisze "Unable to establish connection"


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - kasia6763 - 30-12-2012 14:17

miałam problem ze ściąganie ,comodo firewall cały czas blokował, ma ktoś cierpliwość dla mnie??


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - kasia6763 - 30-12-2012 14:49

wyłączyłam comodo i zadziałało..ufff


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - m4rcin93 - 30-12-2012 15:03

(30-12-2012 01:03)kasia6763 napisał(a):  Mam internet z kabla przez router TP link ,czy mogę zmienić adres IP ? czy nie będę mieć problemów z moim usługodawcą internetu? nie znam się na tym w ogóle ,ale wszyscy piszą o tej zmianie i chciałabym spróbować Smile teraz mam wszystkie akcje w trakcie mimo ,że tylko wypełniłam świat opinii" ,"mbank" i "wyraź to" w resztę tylko kliknęłam ,ale się wycofałam ,a mimo to mam w trakcie....pomoże ktoś mi

Wejdź na http://ip.boo.pl
Spisz IP.
Wyciągnij wtyczkę od neta z routera.
Poczekaj 3 sekundy.
Teraz ją włóż.
Wejdź na http://ip.boo.pl

Napisz tutaj, czy zmienił Ci się adres IP Smile