Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Takahari - 15-12-2016 13:34

Cytat:Szybko przygotowana lista 120~ FOR pod do-Follow

Maiłbyś może podobną listę FOR tyle że zagranicznych ?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 15-12-2016 13:35

Można stworzyć na szybko, napisz do mnie na GG.
Jutro mam wolne Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - SurpriseYT - 15-12-2016 14:34

Moglbym tez zalapac sie pod ta listeSmile?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - trybulski - 15-12-2016 15:17

@[vasaki]

Cytat:trybulski niektóre strony nie mają zabezpieczenia używania htmlu w adresach swoich zapytań, przez co możemy umieszczać linki poprzez tworzenie odpowiednich formuł.
Np. zamiast typowego wyszukiwanego słowa kluczowego używamy html: <a href="FaniResidentevil.pl">Resident Evil</a>

Masz może jakieś namiary na program, który dodaje do tego typu stron? Kiedyś taki miałem ale od kilku lat nie jest już aktualizowany, więc i stron tego typu aktualnych już za bardzo nie ma Sad


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - WhiteNigga - 15-12-2016 15:48

Profile społecznościowe dużo dają do pozycji w google jeśli nie ma się fanów albo niewielka ilość? fb, google+, tweeter i inne.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 15-12-2016 17:11

@[WhiteNigga] nie próbowałem nigdy z 0, zwykle daje około 300-500.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - jarekxD - 15-12-2016 23:07

@[vasaki] czy robot google rozpoznaje, że np wszystkie czynności są robione z tego samego IP? I czy to w ogóle ma jakiś wpływ?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 17-12-2016 10:03

@[jarekxD] Zależy od serwisu czy taką ewidencje prowadzi kto z jakiego postował itp.
Wtedy jak najbardziej ma to wpływ bo będzie wyglądać dosyć nienaturalnie Smile
Na szczescie malo ktore takie cos prowadza Smile

Dzisiaj na szybko dodałem jeden artykuł z odniesieniem do głównego tematu "Do pobrania"
Ostatnio troche zajęty jestem po prostu Smile
Pierwsza recenzja filmu Resident Evil: Ostatni Rozdział

[Obrazek: IswNyv9.png]

I taka ciekawostka po wpisaniu Resident Evil Ostatni Rozdział, otagowane zdjęcie wyskakuje jako pierwsze z faniresidentevil.pl Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - GelO - 18-12-2016 00:26

vasaki czy dużo trudniej jest wypozycjonować prostego Landing page z bądź co bądź niezbyt dużo ilością tekstu czy bloga?
Dobrą opcją byłoby dodatkowe podpięcie bloga pod landing page i umieszczenie tam kilku postów czy raczej nie ma takiej potrzeby?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 19-12-2016 17:15

@[GelO] Dodaj troche tekstu na stronie gdzies na dole Smile Dobrze Ci to wyjdzie Big Grin

Dzisiaj wieczorem jak wrócę ze spotkania to wrzucę wam efekty dzisiejszej pracy z TrustFlow Smile
Jest to jakieś 50~ linków zwrotnych ze stron o znacznym TrustFlow w języku Polskim Smile

(Bo dostalem zrypki od klina ze robie na odpierdziel XD)

Tak ze zapraszam po 22 do tematu Big Grin