Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-04-2015 12:25

(02-04-2015 15:46)Polak123 napisał(a):  @PAVVLIK

Gdybym miał problemy z tym brokerem to bym go nie promował... Osoby które wykorzystują bonus w niedozwolony sposób mają problemy na własne życzenie Smile Problem dotyczy chińczyków którzy nadużywali życzliwości brokera :/


Mogę potwierdzić screenami wypłaty z ostatniego Tygodnia Big Grin poza tym możesz sie nie wtrącać w moją sygnaturkę?

Jest tak jak pisze Polak123. Wypłaty są dla tych co nie robili przekrętów na Bonusach poprzez hedge.


RE: Od "zera" do miliardera? - PAVVLIK - 09-04-2015 09:00

@Polak123 Ty tak serio ? na tyle naiwny jestes? kazdemu kto mial kapital ponad 100 tys nie wyplacaja... moja wyplata wisi przeszlo tydzien, znajomych wyplaty tak samo.. a zaden z nas nie gral z bonusem, a nie hedgowalismy Smile ponadto ironfx zostal uznany za SCAM przez FPA ( mam nadzieje ,ze wiesz co to znaczy ten skrot) wiec prosze Cie... nie pograzaj sie. A te wymowki od ironfx ktore slysze za kazdym razem odnosnie wyplat beda sie ciagnely pewnie do poki istnieje ich strona.


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 15-04-2015 14:22

Halo,halo!Ktoś wykorzystał konferencje EBC do zajęcia pozycji na edku dzisiaj?


RE: Od "zera" do miliardera? - drynd3k - 10-06-2015 19:40

Co tak tu ucichło, margin calle sie powlaczaly czy co ? Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - DarekU - 16-06-2015 11:29

Cześć,
Znasz się i poważnie inwestujesz, będę zobowiązany za kilka słów opinii na temat aplikacji, którą zrobiliśmy ze wspólnikiem. Jakiś czas temu spodobało nam się rozwiązanie dość prostego i jakby "przy okazji" przekazywania treści biznesowych w postaci paska na dole ekranu telewizora. No i postanowiliśmy zrobić coś podobnego, nieco bardziej rozbudowanego, na komputery, nazywa się Pasek Biznesowy. Bezpłatnego appsa można ściągnąć tutaj: http://www.pasekbiznesowy.pl/
pozdrawiam serdecznie,
Darek
----
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.


RE: Od "zera" do miliardera? - drynd3k - 16-06-2015 16:14

Darku myślę, że od notowań są platformy, a nie widgety czy paski. Pewnie się to komuś przyda ale jak dla mnie narzędzie zrobione na siłe.


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 01-07-2015 09:55

Ktoś z forum gra jeszcze? Xpokerface


Od "zera" do miliardera? - light - 01-07-2015 10:10

Przejebalem 4 k i se odpuscilem Sad


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Od "zera" do miliardera? - MaLiN - 01-07-2015 13:44

A pisałem, że lepiej Wam będzie inwestować w opcje binarne Idea


RE: Od "zera" do miliardera? - flown - 01-07-2015 13:54

Generalnie tez juz nie gram, co najwyżej tylko śledze co sie dzieje na giełdzie. Ostatnio wyplacilem wszystkie pieniadze i okazalo sie ze nawet wyszedlem na plus Smile. Swoją drogą potem wymienilem ich czesc na Bitcoiny, z ktorych generalnie mnie okradziono Sad.

Wysłane z mojego One przy użyciu Tapatalka