Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego (/Temat-Instanter-ulepszamy-serwis-bledy-poprawki-co-nowego-86970)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Kede - 02-04-2014 12:52

Napisali w swoim głównym temacie, że wyłączyli. Choć współczuje niektórym którzy nie wiedzieli. Taka informacja powinna pojawić się z 2 dni wcześniej, że zostanie usunięty a nie po fakcie. Choć nie oceniam bo być może tak musiało być. Ja osobiście nie korzystałem chwilowo ani z video ani z plików więc mnie to nie boli Smile Ale w zamian dostaniecie odświeżone programy.

Od kilku godzin nie wpadł mi żaden lead (przez co konwersja spadła z 6-7% na 1.80% i leci w dół co jest oczywiste skoro nie ma żadnych leadów a wejścia są). Użytkownicy piszą, że po wpisaniu PINu jest błąd. Nie piszcie, że u was wszystko działa w porządku tylko sprawdźcie co może być nie tak. Bo coś musi być na rzeczy. A nie ma leadów to i nie ma zarobków Sad Wcześniej też od czasu do czasu pisali, że PIN nie wchodzi ale zarobki trzymały się na w miarę równym poziomie więc mi to nie przeszkadzało. Ale teraz jest masakra bo żaden lead nie wchodzi a powinno ich już być sporo Smile Instanter- jeżeli chcecie jakieś szczegóły- o jaki program chodzi etc. to zapraszam na PW.

edit: a zresztą, napisałem maila będzie szybciej.


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - cokieee - 04-04-2014 09:49

A może tak dodać program w którym można coś wygrać? np. bilety na koncert