Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 13-02-2013 12:10

napisz PW to pomogę jak będę mógł Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - patryk574 - 13-02-2013 15:39

mam problem z rejestracja, a mianowicie wyskakuje mi taki błąd : "You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'Du','Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Uslugowo-Handlowe 'Du', 'Bialystok','Bialystok' at line 3"
o co chodzi ? co mam zrobić ?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 13-02-2013 15:47

a spróbuj na innej przeglądarce. Czasami coś ze skryptem może.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - patryk574 - 13-02-2013 16:21

już próbowałem i ciągle to samo


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - miniek9090 - 13-02-2013 17:17

jak tu sie wypełnia te taski ? ktora to zakładka i czy jest j polski strony?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 13-02-2013 18:01

@up w moim pierwszym poście masz filmik do pobrania tam ładnie wszystko jest wytłumaczone. Na surveywage i mad są taski w zakładce Offer Walls / Crowdflower task. I jak dotąd nie spotkałem się z j. polskim. Ale używając google chrome i jego tłumaczenia możesz spokojnie robić Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - tollusiek - 13-02-2013 21:35

Dziś wieczorem zacząłem przygodę z SurveyWage dzięki ciekmie, załapałem o co chodzi i zaczyna się zbieranie pieniędzy. Póki co 20 centów, ale mało czasu spędziłem przy tym. Myślę, że dziś będzie pierwszy dolar Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - lukasz9669 - 14-02-2013 08:02

czy wam tez znikly taski??


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 14-02-2013 08:07

Jak znikają to dobrze znaczy że są odświeżane przez serwis. Wkrótce się pojawią.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 14-02-2013 09:45

Serwis jak najbardziej godny polecenia od początku lutego wypłaciłem z niego 37$, wypłaty zlecane wieczorem ( 19-20) trafaiją na konto od kilku minut do 1,5 godziny.