Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 18-12-2012 00:22

[Obrazek: Kartka-Świąteczna.png]

Gwiazdkowy wpis na blogu!



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Aroonia93 - 18-12-2012 18:49

aaaa ja dostałem prezent na święta !!!! kurrr......... ! ;/
straciłem bloga ba blogspot.com usunięty i konto na YT ;/
i koncze przygode z FC , szkoda że udało się zarobić 9$ do wypłaty zabrakło dolara.. jeden dzien dłużej i wypłatka by była ;[


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 18-12-2012 18:53

Niestety blogger ma to do siebie, dlatego zawsze warto zainwestować troszkę we własny serwer/domenę.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Aroonia93 - 18-12-2012 19:26

Trudno się mówi.. w każdym razie dzięki Diq za pomoc z FC Wink , spróbuje czegoś innego , może się uda Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Max998 - 18-12-2012 19:31

Podali jakiś powód usunięcia czy tak samo jak mi napisali na YTB: zastrzegają sobie prawo do usuwania bez powiadomienia i powodu kont.

Chyba pomyślę o czymś innym bo zaczynam się obawiać o swojego bloga.
Od pewnego czasu YTB i Google pozbywają się kont na potęgę - tylko co to ma na celu gdy usuną komuś bloga na którym spędził wiele lat pracy?. Undecided
Przecież to nawet można podać do sądu tylko oczywiście z góry trzeba założyć, że szanse na wygraną są nikłe..


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - daniel42na - 18-12-2012 19:37

Mi też kiedyś usunęli wszystkie blogi z blogspota.
Powód jest jasny i zrozumiały : spam.
To my korzystamy z ich usług za free. Łamiąc ich regulamin nie widze powodów aby się buntować, jak nam usuną treści które im się nie widzą.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Max998 - 18-12-2012 19:46

Stosunkowo może nie widzieć im się każdy duperel. I wtedy nie będzie miło gdy usuną popularnego w świecie blogów - bloga. A zauważyłem, że robią to coraz częściej. Ale to nie dział od tego więc EOT. Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Devil877 - 18-12-2012 21:37

Owszem nie jest to dział na tego typu dyskusje ale jak was tak czytam to się trochę dziwie dlaczego wasze blogi/konta na YT zostały usunięte , nie siedzę długo na FC bo od paru miesięcy i dopiero od nie dawna mam mały wpływ a co do YT to też nie korzystałem z niego ..

PS. Zdrowych i Wesołych Świąt Smile



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Nicktim - 18-12-2012 21:45

Ja we wakacje założyłem 20 kont na YT,3 zostały zablokowane już po tygodniu reszta trzyma do dziś,nawet przynoszą zyski ( małe ale zawsze coś).Nisza wypalona więc nie można spodziewać się większych.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Nicktim - 18-12-2012 21:48

(18-12-2012 00:22)Diqtion napisał(a):  

Dziękuję, wzajemnie