Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 23-01-2015 10:45

Motywujesz Damian ! Motywujesz. !


RE: Od "zera" do miliardera? - mateuszkam1403 - 23-01-2015 11:25

przciez tam wszedzie osiagnelo stop loss wiec wszystkie pozycje sa na minus ??


RE: Od "zera" do miliardera? - Anthony - 23-01-2015 13:14

@mateuszkam1403
Tak jak zostało napisane jest sto stop kroczący i pomimo, że nadal jest stop lossem to przesunięty już został na poziom, który gwarantuje zysk.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 23-01-2015 17:18

[Obrazek: sKwvK0J.png] kolejny dzień z trailing stopem i brakiem analiz, jestem ciekaw kiedy w końcu się odwróci, bo jednak póki co jestem bardzo zaskoczony.


RE: Od "zera" do miliardera? - Klaus_Kinski - 24-01-2015 21:27

Czym się kierujesz dokładnie?


RE: Od "zera" do miliardera? - gutek126p - 25-01-2015 18:15

Kiljan na jakiej platformie grasz na giełdzie aktualnie ?


RE: Od "zera" do miliardera? - wiktor96 - 27-01-2015 18:25

(17-01-2015 15:25)unforgivable napisał(a):  
(17-01-2015 15:20)wiktor96 napisał(a):  Frankowicze wiedzieli w co się pakują, więc nie rozumiem ich oburzenia, i jeszcze żądanie pomocy państwa, żałosne.

Gdzie Ty słyszałeś o żądaniu pomocy?
Wiedzieli, nie wiedzieli, wina leży i po stronie banków (większa) i po stronie klientów. Przestań pie****ć farmazony

chyba ty pier*olisz, już grupy osób szykują pozwy przeciwko państwu czyli KNF, bankom itd,
Cytat:wina leży i po stronie banków (większa) i po stronie klientów
jaka tu wina banków że frank poszedł w górę, ludzie wiedzieli że wielkość raty jest zależna od kursu


RE: Od "zera" do miliardera? - Bania - 29-01-2015 00:53

Z tym frankiem to moim zdaniem nie maja prawa miec jakichkolwiek roszczen do panstwa. Jak mozna wziac kredyt w obcej walucie, gdzie nawet na forexie widac jak w ciagu minut ten kurs lata?! Zreszta mialem kredyt w PLN, i znam pare osob co mieli we frankach. Poki bylo fajnie to sie bardzo duzo nasluchalem jaki to ja glupi jestem bo w PLN wzielem, a oni tacy cwani ze we frankach i taniej maja. A teraz cwaniaczki maja czelnosc krzyczec do panstwa o pomoc za ich glupote? Jakim prawem ja co sam mialem kredyt i go uczliwie splacilem mam teraz im splacac(z moich podatkow) bo chcieli byc cwani?! CHYTRY 2 RAZY TRACI - tyle w temacie....


RE: Od "zera" do miliardera? - konradPLN - 29-01-2015 02:06

Jak chcecie sobie pogadać o kredytach to zmiencie temat. Dość już tego spamu.
Jak Ci idzie kiljan?


RE: Od "zera" do miliardera? - Dennisek78 - 29-01-2015 03:05

Dobrze, w sumie nie zbyt .. powinienem zmienić temat od miliardera do zera, ale że Artur dał mi $$ to jeszcze mogę trochę pograć Jerk2