Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Del - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Del (/Temat-Del-79445)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 29-11-2013 21:21

Panowie i Panie, dzisiejsze podsumowanie pojawi się późnym wieczorem albo nad ranem ...
Ostatki - wybywam. Udanych zabaw ; ))






RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Sh4ker - 29-11-2013 21:31

Obym w końcu ujrzał w tym podsumowaniu tą tabelkę o blogu z hackami, wtedy możemy trochę się po ścigać twój blog i mój blog. I zobaczymy kto będzie miał lepsze dniówki, wiesz taka koleżeńska rywalizacja Cool.


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 29-11-2013 21:32

Naturalny syndrom - męska rywalizacja Huh


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Sh4ker - 29-11-2013 21:35

Ok ale jak będę cały czas przegrywać znając życie, to biorę zabawki i idę do domu Jerk.


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 29-11-2013 21:36

beka
uciekam, hejka ... impreza


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 30-11-2013 12:01

Dzień: 25
Pozostało do realizacji celu: 96 dni


Cel - PPA
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?

• Dodanie 6 postów do bloga nie związanego z hackami
• Spingowanie tych postów
• Ulepszanie hacka na nowy blog ( jest gotowy w 95 % )

O taaaak ! Zaczyna się powoli jazda. Rekord leadów Panowie i Panie i mega konwersja. Jeśli to nie przypadek, a po prostu sprawa świetnie konwertujących ofert, no to patrzeć jak cel będzie zbliżał się ku redukcji Big Grin W poniedziałek na pewno wysartuje z moim nowym blogiem o tematyce hack bo już wszystko będzie gotowe. Także ... zapowiada się fajnie Smile

Kod:
Wejść na bloga: 1029
Kod:
Dzisiejszy zarobek: 7.58 $
Kod:
Ogólny zarobek: 94.32 $
Kod:
Do celu brakuje: 4753.61 $

[Obrazek: kQcxFvA.jpg]

[Obrazek: ZXwwuPz.jpg]

[Obrazek: TRrOFo4.jpg]

[Obrazek: QXExHSs.jpg]


Cel - WYGLĄD
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?

• Godzina 11.00 - płatki owsiane z mlekiem i bananem + jajecznica z 3 jajek + 5 kawałków brzoskwini
• Godzina 12.00 - ryż basmanti + pierś z kurczaka gotowana + warzywa gotowane
• Godzina 15.00 - ziemniaki + pierś z kurczaka gotowana + warzywa gotowane + 2 plastry ananasa
• Godzina 18.00 -ziemniaki + pierś z kurczaka gotowana + mandarynka + banan
• Godzina 21.00 - ryż basmanti + pierś z kurczaka gotowana + warzywa gotowane
• Godzina 22.30 - tuńczyk + garść orzechów z nerkowca

Dzień wporządku, wszystkie bóle mięśni mi się skończyły.
Nie ma na co czekać ... od poniedziałku już idę i robię ćwiczenia z tej rozpiski od Adama Smile
Będzie to wyglądało tak:

PONIEDZIAŁEK - klatka
WTOREK - plecki
ŚRODA - wolne
CZWARTEK - barki
PIĄTEK - bicepsik / tricepsik
SOBOTA - nogi
NIEDZIELA
- wolne

Kod:
Waga poranna: 75.0 kg
Kod:
Waga wieczorna: 76.2 kg

• Ćwiczenia które dzisiaj wykonałem:

Ogólnorozwojówka - gdy zacznę robić ćwiczenia które rozpisał mi Adam, będzie tabelka.

• Dzisiejszy wygląd sylwetki:

[Obrazek: vkmck96.jpg]

Tak jak uprzedzałem, dzisiaj wyjątkowo post pojawił się trochę później Tongue
No i jak tam ?
Co robliście wczoraj ( piątek ) i co zamierzacie robić dzisiaj w sobotę ? Balujecie, bawicie się gdzieś ? Ja wczoraj na dyskotece wypiłem sobie dwa zajebiaszcze drinki, pierwszy raz coś takiego piłem, taka orenżadka zapachowa jakby, mmm miodzioimpreza. Potańcowałem, powściekałem się i jest super Big Grin A dzisiaj ? Powtórka z rozrywki Smile

.
.
.

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=BXgMykZWaWE[/my-youtube]



RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - asiorek - 30-11-2013 14:04

Ahh yeah , zarobek skoczył ^^

Szukam jakiejś taniej domeny do 2 $ bo chce bloga postawić i nie moge nic znaleźć Big Grin Wbijam w PPA tak jak radziłeś ^^


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - vankosiara - 30-11-2013 14:44

Brawo, w końcu masz jakieś hajsy na połówkę dziennie Big Grin
Pamiętam jak sam tak zaczynałem i jarałem się $13 w dzień. Z czego pamiętam to nie mogłem zasnąć Lol


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 30-11-2013 15:52

(30-11-2013 14:04)asiorek napisał(a):  Ahh yeah , zarobek skoczył ^^

Szukam jakiejś taniej domeny do 2 $ bo chce bloga postawić i nie moge nic znaleźć Big Grin Wbijam w PPA tak jak radziłeś ^^
To dobrze poszukaj bo naprawdę są tanie domeny gdzieś ... żebyś nie przepłacił, tak jak ja :/

(30-11-2013 14:44)vankosiara napisał(a):  Brawo, w końcu masz jakieś hajsy na połówkę dziennie Big Grin
Pamiętam jak sam tak zaczynałem i jarałem się $13 w dzień. Z czego pamiętam to nie mogłem zasnąć Lol
No a jak - w końcu mogę sobie kupić połówkę [ kurczaka ] za hajsy z PPA haha Huh
Kurna to widze że u Ciebie podekscytowanie było bardzo silne Big Grin
Ja zawsze nie mogłem zasnąć, jak miałem wycieczkę szkolną w następny dzień ... zawsze się tak jarałem Big Grin


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - asiorek - 30-11-2013 16:19

Tak, tylko muszę znaleść sobie , a wykupiłem za 9 zł n aproserwer hosting blog stoi narazie posty dodaje, ale doemna by się przydała żebym mógł promowac. tylko nei mogę znaleźć nic takiego ;/ aile ty placisz? Big Grin