Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - miko8815 - 11-02-2013 11:20

Ja zarabiam teraz tylko na Surveymad i powiem, że jestem zadowolony. Dzięki taskowi ze zdjęciami (za 2pkt) idzie to zdecydowanie szybciej niż na get-paid.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 11-02-2013 11:48

(11-02-2013 10:24)ciekma napisał(a):  A pisałeś do supportu?

pisalem ale tam support praktycznie nie dziala

@edit
teraz jeszcze na surveymad nie dziala mi oferta za 2$ powoli mi sie odechciewa to robic Wink
Tym bardziej ze juz ponad 24h czekam na wyplaty z surveymad i wage


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 13-02-2013 09:30

[Obrazek: nbpbcb.jpg]

No i rozwiali wszystkie moej watpliwosci co do wypłat, wszystko przyszło na czas Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - rozekrr - 13-02-2013 10:16

Większość wypłat z którego serwisu, oraz gdzie się szybciej zbiera? Te dolarki w jakim czasie zbierałeś? (chodzi osobno o każda wypłatę)


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 13-02-2013 10:24

(13-02-2013 10:16)rozekrr napisał(a):  Większość wypłat z którego serwisu, oraz gdzie się szybciej zbiera? Te dolarki w jakim czasie zbierałeś? (chodzi osobno o każda wypłatę)

Po równo robie na 2 na raz, a co do czasu w jakim zbieralem hmm roznie nie jestem w stanie pwoeidziec, bo z regoly robie sobei cos na kompie i w miedzyczasie klikam Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - rozekrr - 13-02-2013 10:26

Ale tak mniej więcej ile czasu zbiera się na jednego dolara, w godzinkę da radę Smile? Czy są ograniczenia?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 13-02-2013 10:33

Dolara w godzine zdecydowanie da rade gdybym klikal tylko w to bez przerwy to okolo 1.5-1,7$ w godzine bym zrobil. A ograniczenia zauwazylem przy okolo zarobionych 5 dolarach jednego dnia wtedy czasami jakies ograniczenie potrafi wyskoczyc


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 13-02-2013 10:55

Również potwierdzam że doszło Smile a co do szybkości zarobku to jest to losowa sprawa. Jak taski są stare i już "zużyte" to nieraz za cały dzień odświeżania zrobiło się 1$ Tongue ale jak się trafi na dobrą porę to można nazbierać sporo Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 13-02-2013 11:01

wg mnie najlepsze pory to okolo 8 rano i pozniej po 21 wtedy leca task za taskiem, a tak okolo godziny 10-16 wolno ida bo jakos malo ich jest


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - rozekrr - 13-02-2013 11:10

Przykładowo video mam 0, taski także mają info że coś tam przepraszają, także jako nowe założone konto chyba dużo się nie zarobi...