Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! (/Temat-Refback-Sniecha-v2-ZAPRASZAM-24770)



- Sniechu - 12-12-2008 14:46

DSTR napisał(a):zapisany w krowie :mrgreen: buxmega

Potwierdzam!
DSTR napisał(a):centbux

Niestety nie potwiedzam :-(


- unruhe7 - 12-12-2008 21:45

A co się stało z bux.gs? Klikam tam i nie wiem czy warto?


- piechu - 12-12-2008 22:00

dopisz mnie do centbuxa ;p


- Sniechu - 12-12-2008 22:10

piechu, hmm nie mam Cię na centbuxie w refach :-(
Podobny problem miałem wczoraj, też się ktoś zapisał i nie miałem go w refach, trzeba przypomnieć o sobie adminowi. Zrobię to jutro, napiszę mu na pw lub na forum.

unruhe7, pisałem wczoraj, w bux.gs już raczej nie ma sensu klikać, bo przez baaardzo długi okres czasu zarobiliśmy niecałego 1$ a minimum to 9$, więc w takim tempie nigdy nie doszlibyśmy do wypłaty.

[ Dodano: 2008-12-12, 22:12 ]
Heh, to nawet było dzisiaj, jak odkryłem, że nie mam DSTR w poleconych na centbux. Tak jak mówię, jutro będę musiał o sobie przypomnieć adminowi, tylko napisz mi, czy na pewno miałeś mnie w polu referrer, ponieważ admin dzisiaj najechał na jednego zgłaszającego tą samą sprawę, że jest oszustem i jak jeszcze raz będzie próbował go oszukać to dostanie dożywotniego bana.


- piechu - 12-12-2008 22:26

na bank mialem Cie w refferal bo zawsze sprawdzam takie rzeczy


- Sniechu - 13-12-2008 08:01

Sprawa została rozwiązana. Oto odpowiedź admina:

Cytat:Username "piechu" added as your referral, but username DSTR is registered as direct referral of other user. Please tell your future referral that thay clear cookies in their browser before registration or manually enter your nick in referral field.

CentBux Team

Znaczy to, że piechu jest już w moich poleconych, ale niestety DSTR zapisał się pod kimś innym i admin pisze, żeby następnym razem wyczyścił ciasteczka podczas rejestracji. Czyli dodaję piechu do pierwszego posta, DSTR niestety nie.

Coś przystopowaliście z klikaniem w roudycash. Musicie zacząć tam klikać, bo po tej wypłacie minimum będzie 9$, więc bardzo trudno będzie do niego dojść, ale z taką ilością poleconych nie powinno być problemu :-|

[ Dodano: 2008-12-13, 08:10 ]
Tylko piechu masz u mnie 0 klików, więc jeśli klikałeś wcześniej reklamy to nie zaliczyło ich.

[ Dodano: 2008-12-13, 09:48 ]
Postanowiłem, że chętni mogą się ze mną składać na refków w roudycash. Piszcie tutaj, kto byłby chętny zainwestować to wtedy obliczymy, po ile trzeba by się było składać.

Podział zysków byłby taki:

Kupujemy 15 refków na spółkę po 15$ - zainwestowały 3 osoby, każda po 5$ (to jest przykład). Te 15 refków wyklika każdy po 100 reklam i wtedy zlecę wypłatę (zarobek z nich będzie taki 15*100*0,005=7.50$). Skoro z refków wyciągniemy 7.50$ to te 3 osoby, które wcześniej zainwestowały otrzymują swoją część całości, czyli każdy po 2.50$.

Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe. Kupowanie tutaj będzie inne niż u makaja, ponieważ kupione tutaj refki będą należeć do wszystkich, którzy zainwestują w nie (tylko musimy zainwestować równą sumę pieniędzy).

Zatem kto jest chętny? :-P


- Boro! - 13-12-2008 09:50

Mi pasuje :-)
Mogę dać 5$ :-)


- Sniechu - 13-12-2008 09:54

Boro!, Pozostaje tylko kwestia, czy kupujemy normalnych poleconych, premium, czy z naszego kraju (tu byłby problem, ponieważ nie wiem dlaczego, ale mam kraj United States :-(). Najlepiej byłoby kupić premium poleconych, ale pewnie są drodzy i nie ma dostępnych. Ja też byłbym w stanie dać 5$ i jak by się jeszcze 2 osoby po 5$ zebrało to można kupić za 20$ 15 poleconych (normalnych).


- Damien - 13-12-2008 09:56

A jeden refek ile kosztuje?


- Boro! - 13-12-2008 09:58

Za 15 ref 20$ bez kilku centów
Czyli jeden ref około 1.3$