Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 07-09-2017 19:53

(07-09-2017 19:20)fusek napisał(a):  
(05-09-2017 19:18)11natinka11 napisał(a):  Tam nie mozna się zarejestrować bez zaproszenia, tylko z zaproszenia, ale nic nie dają za zapraszanie.

czyli tak jakby nie zechcesz mnie zaprosic?Wink

Mogę zaprosić, myślałam, że napiszesz mi pw, bo do tego muszę mieć Twój email, a to, ze napisałam, ze nic nie dają to taką sobie dodatkową informację, nie znaczy to, ze nie mogę kogoś zaprosić.
A odnośnie zymetrii to wczoraj ładnie mi wpadło w klubie zdrowia zymetrii przez pół godziny 10 zł, bo wypełniłam 3 ankiety, kazda po 10 minut, każda za 3,50 zł o leku etopiryna, kazda była podobna tylko z trochę inna reklamą leku etopiryna.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-09-2017 15:34

Jako, że chcę się bardziej zmotywować, do ankiet, bo nie wszystkie do tej pory wypełniałam (nie wypełniałam tam gdzie mi się mniej opłacało i przez to nie było motywacji postanowiłam dodawać codziennie spis jakie ankiety każdego dnia wypełniam. Będę każdy dzień aktualizować z każdą ankietą.


11.09
ankieta globaltestmarket za 35 pt - stan konta 787 pkt
ankieta globaltestmarket za 22 pkt - stan konta 787 pkt
ankieta smgkrc 10 pkt (niezakwalifikowałam się, ale dostałam brakujące 10 pkt i zamówiłam doładowanie 50 zł z 1250 pkt)
ankieta studentswatch 2 pkt (1 zł) - stan konta 93 pkt (46,50 zł)
ankieta tnsonline 50 pkt (5zł) - stan konta 410 pkt (41 zł)


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - pspsga - 11-09-2017 16:17

Bardzo dobry pomysł wg mnie. Osobiście dodałbym jeszcze , abyś przeliczała punkty na złotówki , bo z tego co wiem , to pkt na różnych serwisach są różnie warte (wiem , że na SW 2pkt to 1zł , a na innych 50pkt to 1zł)


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 12-09-2017 10:08

Sama tym się motywuję do wypełniania większej ilości ankiet niż do tej pory, bo czasem nie miałam motywacji tam gdzie mi się mnniej opłacało.

12.09

ankieta studentswatch 4 pkt (2 zł) - zrobiłam do końca, ale nie chcę się wczytać na końcu i napisałam do nich (może dlatego, że zrobiłam przerwę w wypełnianiu)
ankieta epanel 1,20 zł - stan konta 10,50 zł (wracam do tego panelu bo od niedawna są w nim tylko ankiety do 15 minut, zmienili regulamin)
ankieta studentswatch 4pkt (2 zł) - stan konta 97 pkt (48,5 zł)
ankieta studentswatch 2 pkt (1 zł - stan konta 99 pkt (49,50 zł), a bym miała na wypłatę jak by mi tamtą ankietę zaliczyli, pierwszy raz od dawna wysyp ankiet w SW
ankieta globaltestmarket 30 pkt - stan konta 817 pkt
ankieta opinie.pl 700 pkt (3,50 zł) - stan konta 4,920 pkt (ok 25 zł) i w oczekiwaniu od soboty na 50 zł na konto
ankieta mypanelbase 4 zł - stan konta 16,80 zł
ankieta i-say 10 pkt (niezakwalifikowałam się ale jakieś punkciki są)- stan konta 1215 pkt

Ad
Co do niezaliczonej ankiety z studentwatch dostałam taką odpowiedz:
"Witamy.
Dziękujemy za zgłoszenie. Ankieta "Zakupy kultury" jest w trakcie poprawy, ale czekamy na kontakt od klienta, więc możliwe, że dopiero jutro będzie naprawiona.
Pozdrawiamy
Zespół SW"


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 12-09-2017 18:12

Też dostałem taka odpowiedź od SW. Do tego mam problem z ankietą na tns online na temat telefonów komórkowych ciągle mam informacje że ankieta będzie dostępna za maksymalnie 30 minut i tak od 11 Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 12-09-2017 18:55

Tą ankietę z tns wypełniałem około 11:30 i było wszystko ok.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 12-09-2017 20:29

(12-09-2017 18:12)Kryspin napisał(a):  Też dostałem taka odpowiedź od SW. Do tego mam problem z ankietą na tns online na temat telefonów komórkowych ciągle mam informacje że ankieta będzie dostępna za maksymalnie 30 minut i tak od 11 Big Grin

Ja często błędy robię w ankietach takie, że mam skłonności do przerywania ankiet i jak czasem z długością przerwy przesadzę to niby dalej robię ale na końcu nie zalicza. Trudno w tym i może mój błąd. A czasem po prostu już takiej ankiety dalej nie mozna robić i jest że sesja wygasła.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Rychu9898 - 12-09-2017 22:11

Hey, mam pytanie jak długo czeka się na ankiety w opinie.pl i badanie-opinii.pl? Dopiero co założyłem tam konto, i nie bardzo wiem jak długo trzeba czekać Smile I jeszcze jedno pytanie kiedy będę miał możliwość wypełniania aniekt za normalne pkt a nie te socila na studentswatch.pl?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - dawids7627 - 12-09-2017 22:18

Różnie bywa ja dzisiaj miałem dwie krótkie po 200 i 100 punktów


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - tettmeier - 13-09-2017 07:05

(12-09-2017 22:11)Rychu9898 napisał(a):  Hey, mam pytanie jak długo czeka się na ankiety w opinie.pl i badanie-opinii.pl? Dopiero co założyłem tam konto, i nie bardzo wiem jak długo trzeba czekać Smile I jeszcze jedno pytanie kiedy będę miał możliwość wypełniania aniekt za normalne pkt a nie te socila na studentswatch.pl?

Musisz się logować na StudentsWatch, najlepiej codziennie jak sprawdzasz czy są albo wypełniasz jednej ankiety. Na to nie ma reguły kiedy Ci się trafi ankieta za studentpoints, jeśli masz szczęście to ci się trafia.

@topic
11natinka11 - napisałem do Ciebie PW odnośnie zymetrii