Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal (/Temat-SCAM-HQRevshare-150-ROI-PayPal-118251)



RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 22-10-2015 08:46

dziś 5 paczek dokupione Smile . Wiem że jest ciężko z logowaniem ale po prostu obecny server jest bardzo obciążony a Han wraz z zespołem pracuje nad tym żeby z jak najmniejszymi problemami przejść na nowy server, co nie będzie łatwe bo skrypt nie jest kompatybilny, z tym co przygotowali ( a nieoficjalnie wiem że przygotowany server jest potężny)
Uważam że Na kilka dni będzie strona niedostępna i mógł by być komunikat.
I lepiej jak by była niedostępna bo tak długie logowanie i wywalanie odstrasza ludzi którzy nie są na bieżąco, a także odstrasza ludzi którzy chcieli by wejść, ja póki co kampanie reklamowe z pauzowałem.
Bo co mi z reklamy HQrevshare jak zanim się wczyta to minie czas reklamy Smile
To jest marnowanie wejść wyświetleń w innych platformach Smile .


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - full2000 - 22-10-2015 12:10

(22-10-2015 08:46)dariuszxdd napisał(a):  dziś 5 paczek dokupione Smile . Wiem że jest ciężko z logowaniem ale po prostu obecny server jest bardzo obciążony a Han wraz z zespołem pracuje nad tym żeby z jak najmniejszymi problemami przejść na nowy server, co nie będzie łatwe bo skrypt nie jest kompatybilny, z tym co przygotowali ( a nieoficjalnie wiem że przygotowany server jest potężny)
Uważam że Na kilka dni będzie strona niedostępna i mógł by być komunikat.
I lepiej jak by była niedostępna bo tak długie logowanie i wywalanie odstrasza ludzi którzy nie są na bieżąco, a także odstrasza ludzi którzy chcieli by wejść, ja póki co kampanie reklamowe z pauzowałem.
Bo co mi z reklamy HQrevshare jak zanim się wczyta to minie czas reklamy Smile
To jest marnowanie wejść wyświetleń w innych platformach Smile .

Moim zdaniem Han powinien nawet wyłączyć naliczenia na ten czas co strona będzie niedostępna.
Trudno - odbiło by to się startą dla ludzi ale program miał by chwilę wytchnienia ...

Z tą reklamą to oczywiście dobry pomysł żeby wstrzymać Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 22-10-2015 12:20

Tak i na pewno wyłączy naliczenia gdy już będzie przenosił na nowy server, ale później wszystko wyrówna Smile
Obecnie naprawdę masa ludzi wchodzi do programu jak ostatnio sprawnie działał to nawet ok 2 tyś dziennie .
Więc jak już przeniosą na nowy server to znów zacznie się promowanie biznesu i dalej będzie się program rozkręcał Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Krechaman - 22-10-2015 13:23

Mnie również udało się kupić paczuszki po kilku próbach ;D Oby jak najszybciej się z tym uporali, bo chętnie wpakuję tu ciężko zarobione kokosy Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - full2000 - 22-10-2015 13:35

(22-10-2015 13:23)Krechaman napisał(a):  Mnie również udało się kupić paczuszki po kilku próbach ;D Oby jak najszybciej się z tym uporali, bo chętnie wpakuję tu ciężko zarobione kokosy Smile

Ja również chcę wpakować Big GrinBig Grin (hehe dwuznaczne to)
Już się niecierpliwię z inwestycją tylko rozsądek przemawia do rozumu żeby poczekać na nowy serwer.
Chciałbym żeby program poradził sobie z problemami technicznymi, doda to więcej pewności


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 22-10-2015 19:09

[Obrazek: 6x6psr.jpg]
Na dzisiaj wystarczy jutro rano kolejne Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - kaczor89 - 23-10-2015 02:34

Czyżby ogarneli juz nowy serwer? ;D Serwis śmiga tak szybko jak chyba nigdy Smile

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 23-10-2015 07:05

Przez nockę Smile

[Obrazek: vmdt2r.jpg]

Tak zauważyłem że bardzo płynnie chodzi, ale oficjalnego komunikatu jeszcze nie ma, więc można się spodziewać jeszcze spowolnień i błędów na stronie.
Ale to jest dobry znak. Obecnie strona śmiga Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - NowyWymiarSMS - 23-10-2015 11:47

Reinwestujesz tylko w paczki o wartości 5$? Smile

U mnie już też coraz lepiej [Obrazek: 39672767981164432911.png] i 136$ na dobę Huh


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 23-10-2015 12:37

ta na razie tylko za $5
jak dojdę do 500 to zacznę za 10 itd