Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: UInvest - Inwestowanie w realny biznes (/Temat-UInvest-Inwestowanie-w-realny-biznes-51703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 23-08-2013 18:09

Odpowiem Ci tak. Cały czas coś się dzieje, widać że starają się to wszystko naprostować i nawet dość logicznie przedstawiają sprawę.
Ale ryzyko zawsze jest, jeśli Ci nie szkoda 300zł to bym się nawet nie zastanawiał bo to naprawdę dobra oferta która dał Ci jakiś panikarz który chce wypłacić choć tyle.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - DaaV - 10-09-2013 17:37

i jak z tym UInvestem? Ryzyko dalej duże? Czy można coś zacząć, spróbować?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - m4t0sh - 10-09-2013 20:35

poszło z refa Big Grin
jak zainwestować pożyczone 300$?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - malpa2 - 11-09-2013 08:57

(10-09-2013 17:37)DaaV napisał(a):  i jak z tym UInvestem? Ryzyko dalej duże? Czy można coś zacząć, spróbować?

No teraz to głupota.. Póki nie ogarną wypłat to ja bym sie wstrzymał bo teraz wyplaty przypominają gre w lotto..


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - kreative234 - 04-11-2013 16:51

Panie i Panowie jak teraz wyglada sprawa z Uinvest? Zmieniło sie coś czy nadal wyplacają losowo?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Waylander - 11-02-2014 23:31

Też jestem ciekway jak wygląda teraz sprawa z Uinvest.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - dondoonsie - 12-02-2014 12:14

(11-02-2014 23:31)Waylander napisał(a):  Też jestem ciekway jak wygląda teraz sprawa z Uinvest.

Też jestem ciekawy. Podobno ciężko z wypłatami. Nalicza normalnie.
Jest pełno ofert sprzedaży $$ ale mało kupna. Dlatego cena $$ Uinvest spada.
Jest źle od kiedy padło Liberty Reserve

Mam tam akcji kupionych za około 400$ i sobie pracują. Może kiedyś wrócą czasy że będzie $ uinvest za >2,5zł

Trudno jak zwykle w przypadku hyipów / stron inwestycyjnych pozostaje nam tylko czekać:
[Obrazek: d3gjhg.jpg]


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - marcel_kk - 12-02-2014 13:36

Jak od pół roku nie wyklarowała sie ta sytuacja,
to mówi samo za siebie...


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Leniwiec - 12-02-2014 18:15

Monitoruję co jakiś czas sytuację, bo mam tak sporo kasy i w inwestycjach i już na koncie Uinvest i zależy mi na wyjaśnieniu się sytuacji, ale jest bardzo kiepsko, choć z małym światełkiem w tunelu.

Generalnie sprawa jest taka, że Uivest nie wypłaca od upadku Liberty Reserved, więc musieli utopić tam dużo kasy.... Większość już spisała inwestycję w Uinvest na straty, ale ostatnio coś się zmienia i robią co mogą, by wrócić do biznesu i przywrócić dawne zaufanie ludzi.

Wprowadzili jakieś obligacje, są jeszcze jakieś specjalne projekty, w które inwestujesz realną kasę, a potem możesz wypłacać dywidendy w realnych pieniądzach. Ofert wypłat jest coraz więcej, ale tylko dla klientów tych obligacji. Szczegóły musicie sobie doczytać, bo sam nie wiem jak to dokładnie działa :-)

Teraz powstały jeszcze 2 projekty (bodajże 96 i 97) za które dywidendy będziemy pobierać w 25% w realnej kasie na Upay, a pozostałą część na saldo w Uinvest.

Jak widać coś tam się starają, ale sami powiecie, że jest ciężko wyjść z tej sytuacji, kiedy od kilku miesięcy nic nie wypłacili. Gdyby teraz nagle otworzyli dla wszystkich wypłaty, to każdy by szybciutko chciał wypłacić i by od razu upadli.

Ja jestem dobrej myśli, może coś się jeszcze ruszy, a jeśli się uda, to byłaby wielka i miła niespodzianka dostac stamtąd pieniądze Big Grin


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - marcel_kk - 12-02-2014 18:28

Jak nie będzie napływu świeżej kasy od nowych uczestników,
to się nie podniosą, a realia są takie że nikt przy zdrowych zmysłach
nie wpłaca do niestabilnej firmy. Równia pochyła kierunku bankructwa...