Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja (/Temat-Coinbase-nagrody-za-nauke-darmowe-kryptowaluty-do-73-aktualizacja-162104)



RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Pablo1878 - 14-12-2020 21:35

(14-12-2020 21:19)Matoro132 napisał(a):  
(14-12-2020 20:40)Pablo1878 napisał(a):  No to dziwna sytuacja. To znaczy oni dostęp do Quziow dostali ?

Tak dostali. Czekali ok miesiąc i kilka dni temu dostali dostęp do zrobienia. 2 dni temu zrobiłem z 1 osobą. Robiłem z nią wszystko krok po kroku i dzisiaj z druga tak samo krok po krok. Tak jak pisałem wyżej - rejestrowali się z mojego refa i przed każdym quizem tak samo wchodzili przez refa mimo to ich nie zaliczyło. Robiłem też quizy z kilkoma innymi osobami i ich mi pozaliczało. Co może być przyczyną? Obie osoby których mi nie zaliczyło robiły quizy na iphonie na przeglądarce safari. Reszta na kompie albo na apce. To może być przyczyna? Możliwe żeby po jakimś czasie mi je zaliczyło? Napisałem do supportu może coś odpiszą, ale wątpie


W sumie u mnie jedna osoba też robiła z linku mojego i jej zaliczyło a mi nie. Tylko, że drążyłem zbytnio tematu. Więc Ci nie powiem od czego to zależy. Teoretycznie powinnśmy w jednym momencie dostać pieniędze (osoba polecająca i osoba polecona).


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Domel32 - 15-12-2020 18:39

(14-12-2020 20:27)Matoro132 napisał(a):  Co zrobić żeby zaliczało mi refy? Już 2 raz nie zaliczyło mi refa. Przed każdym quizem wchodzili przez linki referencyjne, ale i tak mi ich nie zaliczyło.

Miałem raz 3 przelewy po 10$ w odstępie 1-2 minutowym. Możesz tak mieć, że po kilku dniach zaliczy Ci refy.


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Limidos29 - 15-12-2020 20:04

(14-12-2020 21:19)Matoro132 napisał(a):  
(14-12-2020 20:40)Pablo1878 napisał(a):  No to dziwna sytuacja. To znaczy oni dostęp do Quziow dostali ?

Tak dostali. Czekali ok miesiąc i kilka dni temu dostali dostęp do zrobienia. 2 dni temu zrobiłem z 1 osobą. Robiłem z nią wszystko krok po kroku i dzisiaj z druga tak samo krok po krok. Tak jak pisałem wyżej - rejestrowali się z mojego refa i przed każdym quizem tak samo wchodzili przez refa mimo to ich nie zaliczyło. Robiłem też quizy z kilkoma innymi osobami i ich mi pozaliczało. Co może być przyczyną? Obie osoby których mi nie zaliczyło robiły quizy na iphonie na przeglądarce safari. Reszta na kompie albo na apce. To może być przyczyna? Możliwe żeby po jakimś czasie mi je zaliczyło? Napisałem do supportu może coś odpiszą, ale wątpie


Ci znajomi pisali do nich w stalowe quizow czy po prostu czekali?
Bo ja też czekam juz z 1 miesiąc i cały czas oczekuję na akceptację do quizow. A na meila to oni chyba nie odpisuja.


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Pablo1878 - 15-12-2020 20:07

@[Limidos29] - czasem na emaila odpisują. Masz wszystkie dane uzupełnione? Sprawdź w ustawieniach czy masz adres wpisany. Dodatkowo, robiłeś jakąś transakcje na koncie ?


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Limidos29 - 15-12-2020 20:34

(15-12-2020 20:07)Pablo1878 napisał(a):  @[Limidos29] - czasem na emaila odpisują. Masz wszystkie dane uzupełnione? Sprawdź w ustawieniach czy masz adres wpisany. Dodatkowo, robiłeś jakąś transakcje na koncie ?


Adres podany. Transakcja zrobiona na koncie. I nic . . .

Edid.
Nie miałem adresu na koncie a robiłem weryfikację. Myślicie że tu był błąd?


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Pablo1878 - 15-12-2020 23:32

(15-12-2020 20:34)Limidos29 napisał(a):  
(15-12-2020 20:07)Pablo1878 napisał(a):  @[Limidos29] - czasem na emaila odpisują. Masz wszystkie dane uzupełnione? Sprawdź w ustawieniach czy masz adres wpisany. Dodatkowo, robiłeś jakąś transakcje na koncie ?


Adres podany. Transakcja zrobiona na koncie. I nic . . .

Edid.
Nie miałem adresu na koncie a robiłem weryfikację. Myślicie że tu był błąd?

Tak. Miałem to samo. Na drugi dzień, przypisali mi quizy.

Dla wszystkich osób, które nie mają dostępu do Quizów. Wejdźcie w ustawienia i sprawdźcie czy macie wpisany ręcznie adres zamieszkania + datę urodzenia.


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - osk4rr - 16-12-2020 01:35

W jaki sposób sprawdzić listę poleconych? Jest coś takiego? Poleciłem jedną osobę na założenie konta w Coinbase, zrobiła parę transakcji, zakupiła krypto na sporą sumę. Potem wysłałem jej moje linki do quizów i też je wykonała ale ja nie widzę żadnych pieniędzy z polecenia. Możecie podpowiedzieć? Smile


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Pablo1878 - 16-12-2020 17:50

(16-12-2020 01:35)osk4rr napisał(a):  W jaki sposób sprawdzić listę poleconych? Jest coś takiego? Poleciłem jedną osobę na założenie konta w Coinbase, zrobiła parę transakcji, zakupiła krypto na sporą sumę. Potem wysłałem jej moje linki do quizów i też je wykonała ale ja nie widzę żadnych pieniędzy z polecenia. Możecie podpowiedzieć? Smile

Chyba się nie da. Ja mam tylko informacje czy mam wolne miejsce czy nie.


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Hickari - 16-12-2020 18:54

Cześć, miał też ktoś problem z COMP'em z późniejszymi zadaniami? A dokładniej dostałem tam 10$ w eth oraz 3usdc, i robiłem według strony i na ostatnim kroku niestety nie mogę tego zlendować, ponieważ eth fee wynosi około 17$ w eth, a oni wysłali mi 10 da coś radę na to poradzić?


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Pablo1878 - 16-12-2020 18:56

(16-12-2020 18:54)Hickari napisał(a):  Cześć, miał też ktoś problem z COMP'em z późniejszymi zadaniami? A dokładniej dostałem tam 10$ w eth oraz 3usdc, i robiłem według strony i na ostatnim kroku niestety nie mogę tego zlendować, ponieważ eth fee wynosi około 17$ w eth, a oni wysłali mi 10 da coś radę na to poradzić?

Coś sporo tego fee. Jedyna opcja to wysłanie na Coinbase Wallet 8$ żebyś miał na opłaty. Wink