Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do Kosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do Kosza (/Temat-Do-Kosza-141540)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Makabrycy - 28-02-2017 07:12

na chwile obecna strona nie swieci 403 forbidden, nie pomaga reset rutera ani czyszczenie ciasteczek. ciekawe czy to problem chwilowy czy stały. było by szkoda zeby sie tak zwineli ....


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - swaller - 28-02-2017 07:23

Ja po wyczyszczeniu ciasteczek moge sie zalogowac z telefonu, z kompa nie probowalem. Android+chrome po czyszczeniu laduje od reki. Oczywiscie blad odnosnie szyfrowania sie wyswietla no ale do tego sie juz czlowiek przyzwyczail.


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - adik7276 - 28-02-2017 07:34

Wyszukałem informacje że są problemy związane z ostatnim przenoszeniem na nowe serwery i mają niby wrócić na stare serwery bo jakieś problemy ze skryptem.


Pozostaje cierpliwie czekać bez paniki Smile A co będzie to się okaże.


EDIT: Strona chwilowo zaskoczyła więc coś tam kombinują.

EDIT 2: Moim zdaniem jeżeli by się teraz zwinęli to trochę głupota. Wpłaty cały czas większe od wypłat więc....

EDIT 3: Co by nie było to już panika się zrobiła w necie.


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Pallado - 28-02-2017 08:19

Mi działa i nalicza cały czas


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - rafi213 - 28-02-2017 11:08

Panika w necie że Dnsy się zmieniły Smile myślę że takie osoby nie powinny inwestować dla dobra własnego i innych.
Po prostu wyczyścić dane przeglądarki, zrestartowac router i strona zaskoczy


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Makabrycy - 28-02-2017 11:53

u mnie nie wchodzi nic ani nowe dnsy, ani czyszczenie przeglądarki ani nawet zainstalowana chrome, niemniej jednak proszą o cierpliwość, bo maja problemy z hostingiem który przenoszą z usa do francji ... dodatkowo problemy z coudflare. Jestem dobrej myśli i liczę ze w ciągu 24h serwis wróci na dobre.


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - rachman - 28-02-2017 12:02

Wczoraj nie działała strona - dziś normalnie wszystko gra i nalicza. Nie musiałem nic czyścić itd. Na spokojnie, bez paniki - skoro jednym osobom działa a drugim nie to znaczy że nie jest to problem od strony serwera. Jak komuś samo czyszczenie cookies nie pomaga to niech spróbuje ściągnąć przeglądarkę w wersji portable i sprawdzi na czystej czy mu strona śmiga:
http://portableapps.com/apps/internet


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Zarobacha - 28-02-2017 14:18

Strona na pc nada nie działa ,ale na telefonie wszystko pieknie smiga wypłata instant Wink


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - adik7276 - 28-02-2017 18:26

Stronka śmiga jak należy. Hahaha obserwowałem przez jakiś czas wypłaty, cebulaki po 49 centów wypłacają beka


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - rafi213 - 28-02-2017 18:28

Tak wygląda na to ze już wszystko ze stronką ok.
Zaczynam teraz troche reinwestycji w planie 150%