Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - paweuq - 04-09-2017 14:08

Dokładnie! Popieram mam tak samo Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - loryn222 - 05-09-2017 08:56

Do listy gdzie najszybciej i często są ankiety można podpiąć też heedyou.com . Jest to wprawdzie manualsurf który istnieje od bardzo dawna ale bardzo malo osób wie ze jest u nich możliwość tez robienia ankiet . Średnio dziennie jest ich od 1-4 a czasami nawet i kilkanaście . Stawki wąchają sie miedzy 0,2$ - 0,6$ .

Minimum do wypłaty na paypal to 1$ jednakże robiąc ankiety to minimum wzrasta do 5$ które jest wypłacane na paypal w max 48h choć zawsze jest to góra kilka godzin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - chincyk - 05-09-2017 10:06

Ja od zawsze jestem zdania że w rotatorach są częstsze odrzucenia :/


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - loryn222 - 05-09-2017 10:58

To spróbuj na heedyou.com , gdyż tam sporo wchodzi , nawet patrząc na ilość zlecanych wypłat można sobie przeliczyć ile z tych $ jest z ankiet i płatnych zadań.

Mam kilku osób poleconych i sie dziwiłem skąd tyle moi polecenie zarabiają i dostałem odpowiedź ze głównie z ankiet gdyż w miesiącu jest ich mnóstwo , to tego taski zadania z grami na androida minutę staff i wiele wiele wiecej i ze prawie manualsurfa nie używają gdyż średnia na 1000 wysurfowanych stron wychodzi okolo 0,15$


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 05-09-2017 11:08

(05-09-2017 10:58)loryn222 napisał(a):  To spróbuj na heedyou.com , gdyż tam sporo wchodzi , nawet patrząc na ilość zlecanych wypłat można sobie przeliczyć ile z tych $ jest z ankiet i płatnych zadań.

Mam kilku osób poleconych i sie dziwiłem skąd tyle moi polecenie zarabiają i dostałem odpowiedź ze głównie z ankiet gdyż w miesiącu jest ich mnóstwo , to tego taski zadania z grami na androida minutę staff i wiele wiele wiecej i ze prawie manualsurfa nie używają gdyż średnia na 1000 wysurfowanych stron wychodzi okolo 0,15$

zobaczę, w sumie nawet nie wiedziałam, ze tam mam jeszcze konto, bo kiedyś dawno zakładałam i cały czas mam, ale długo nie wchodziłam. Sorry, jak bym nie miała, to bym od Ciebie założyła, ale mam
Edit tam są ankiety ze ściany ofert, to w wielu stronach takie są nawet w clixsense


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - loryn222 - 05-09-2017 11:13

luz , moi poleceni przypadkiem wpadli . Mam jeszcze 3 takie stronki ale obecnie je testuje . Dam znać czy szybko wypłacają i czy dużo ankiet naplywa w przedziale czasowym 1 tydzień.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 05-09-2017 11:22

(05-09-2017 11:13)loryn222 napisał(a):  luz , moi poleceni przypadkiem wpadli . Mam jeszcze 3 takie stronki ale obecnie je testuje . Dam znać czy szybko wypłacają i czy dużo ankiet naplywa w przedziale czasowym 1 tydzień.

Ja kiedyś też działałam na zagranicznych stronach GPTR czyli takich z akcjami, ankietami, na minuteStaff itp, gdzie wypłaty były od 1$, ale wiele takich już padło, choć niektóre są. Czasem trochę też od czasu do czasu podziałam na takich stronach.

Postanowiłam dodać kilka słów o sobie w pierwszym poście, chociaż zawsze wolę być bardziej anonimowa w sieci, ale widzę, że w innych dziennikach też dodają kilka słów o sobie. mam nadzieję, że jakoś ktoś tego negatywnie nie odbierze.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - fusek - 05-09-2017 19:05

(28-08-2017 18:22)11natinka11 napisał(a):  I moja największa wypłata z panelu za projekt z testowaniem ekspresu do kawy Huh
Jeszcze mi się skapnął ekspres do kawy tassimo bosch i napiłam się spore ilości różnych kaw z ekspresu Smile
Takie miałam szczęście Smile

[Obrazek: zymetria_28.08.png]

a gdzie mozna znalezc link do tej zymetrii?;d


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 05-09-2017 19:18

(05-09-2017 19:05)fusek napisał(a):  
(28-08-2017 18:22)11natinka11 napisał(a):  I moja największa wypłata z panelu za projekt z testowaniem ekspresu do kawy Huh
Jeszcze mi się skapnął ekspres do kawy tassimo bosch i napiłam się spore ilości różnych kaw z ekspresu Smile
Takie miałam szczęście Smile

[Obrazek: zymetria_28.08.png]

a gdzie mozna znalezc link do tej zymetrii?;d

Tam nie mozna się zarejestrować bez zaproszenia, tylko z zaproszenia, ale nic nie dają za zapraszanie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - fusek - 07-09-2017 19:20

(05-09-2017 19:18)11natinka11 napisał(a):  Tam nie mozna się zarejestrować bez zaproszenia, tylko z zaproszenia, ale nic nie dają za zapraszanie.

czyli tak jakby nie zechcesz mnie zaprosic?Wink