Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 11-04-2019 14:07

(11-04-2019 12:15)szkrot napisał(a):  Kolejna ankieta wpadła ,wpierw pytali o paczkomaty czy korzystam a teraz czy sam sprzedaje i je oferuje , wiec ta sama firma ale ankietę odwrocili ,ale o ince brak punktów i napisałem do nich ,ciekawe czy dolicza

Też teraz miałem tą ankietę o paczkomatach i na końcu niestety błąd.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-04-2019 14:09

(11-04-2019 14:07)adgjm napisał(a):  
(11-04-2019 12:15)szkrot napisał(a):  Kolejna ankieta wpadła ,wpierw pytali o paczkomaty czy korzystam a teraz czy sam sprzedaje i je oferuje , wiec ta sama firma ale ankietę odwrocili ,ale o ince brak punktów i napisałem do nich ,ciekawe czy dolicza

Też teraz miałem tą ankietę o paczkomatach i na końcu niestety błąd.

A ja miałam ja dobrze zaliczoną. Najlepiej przed przystąpieniem do ankiety byc zalogowanym na synorewards i mieć zapamietane zalogowanie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 11-04-2019 14:30

@11natinka11 a ja Ci tłumaczyła, że 1-2 miesiące opóźnienia z wypłatą to nie jest coś normalnego, tym bardziej że nie obracasz się w życiowych realiach.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 11-04-2019 14:44

(11-04-2019 13:44)11natinka11 napisał(a):  
(11-04-2019 13:40)szkrot napisał(a):  Długo czekałaś na wypłatę z opinie?

Zleciłam 4 kwietnia i dostałam 10 kwietnia, w sumie to 9 juz wysłali, bo miałam jako wysłane, ale doszło na konto 10 kwietnia

Powiem szczerze, że sama nie byłam świadoma, że najlepiej na surveyo24 sie logować kilka razy dziennie. Szczerze to logowałam sie raz dziennie i czekałam na meile, które mnie odrzucały. Dzisiaj juz kilka razy się zalogowałam i już dziś 3 ankiety na surveyo24 zrobiłam.

Ja ostatnio tutaj sie pytałem i kolega w tym temacie odpisal ze na email wysyłają raz na 20 ankiet ,a jeszcze traf na,emailu na aktualna , i przez tydzień 7 ankiet ,dzis dwie i jedna błąd ,wiec 9 ankiet przez tydzień i ta jedna jak zalicza bo błąd byl ,to będzie 10 ,gdzie przez rok miałem 3 ankiety haha i myślę czemu ludzie polecaja ten szajs a tu widać działa panel jak clić ze trzeba je lapac online


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 11-04-2019 14:46

(11-04-2019 13:20)szkrot napisał(a):  Kryspin a kantorek dzienniczek rozliczyli ci ? Smile my to chyba jedynacy tu faceci a reszta kobietki Smile

tak w poniedziałek dostałem ankietę


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 11-04-2019 14:49

(11-04-2019 14:07)adgjm napisał(a):  
(11-04-2019 12:15)szkrot napisał(a):  Kolejna ankieta wpadła ,wpierw pytali o paczkomaty czy korzystam a teraz czy sam sprzedaje i je oferuje , wiec ta sama firma ale ankietę odwrocili ,ale o ince brak punktów i napisałem do nich ,ciekawe czy dolicza

Też teraz miałem tą ankietę o paczkomatach i na końcu niestety błąd.

Mi paczkomaty zaliczyło a kaw nie ,wiec widać u jednych wyskoczy gdzie indziej błąd a u mnie gdzie indziej

(11-04-2019 14:09)11natinka11 napisał(a):  
(11-04-2019 14:07)adgjm napisał(a):  
(11-04-2019 12:15)szkrot napisał(a):  Kolejna ankieta wpadła ,wpierw pytali o paczkomaty czy korzystam a teraz czy sam sprzedaje i je oferuje , wiec ta sama firma ale ankietę odwrocili ,ale o ince brak punktów i napisałem do nich ,ciekawe czy dolicza

Też teraz miałem tą ankietę o paczkomatach i na końcu niestety błąd.

A ja miałam ja dobrze zaliczoną. Najlepiej przed przystąpieniem do ankiety byc zalogowanym na synorewards i mieć zapamietane zalogowanie

Moze i masz racje , bo kawy błąd a paczkomaty ok juz byly ,bo byłem zalogowany na syno czy kawę zaliczylo sprawdzalem


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 11-04-2019 14:59

A niech się oni ogarną - surveyo - kolejna ankieta i komunikat na końcu
BŁĄD

Przykro nam, ale sesja Twojej przeglądarki wygasła.

Nie wykazano aktywności przez zbyt długi czas lub wystąpiły problemy z łącznością.

Pitu, pitu żadnych przerw nie robiłam. Proponuję wszystko konsekwentnie zgłaszać, ja im nie mam zamiaru odpuścić.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SkylineR34 - 11-04-2019 15:20

W Surveyo często jak po ankiecie wywali komunikat o błędzie to ankieta i tak zostaje zaliczona, a punkty przyznane.
Jeśli nie to trzeba zrobić screen, zapisać numer ankiety i pisać do supportu - miałem tak z 2-3 razy i zawsze rozpatrywali na moją korzyść.
Są panele gdzie jak wystąpi błąd to już nic nie można zrobić bo support oleje sprawę.
Oby z czasem i tu nie było podobnie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-04-2019 15:31

(11-04-2019 14:30)kamys0 napisał(a):  @11natinka11 a ja Ci tłumaczyła, że 1-2 miesiące opóźnienia z wypłatą to nie jest coś normalnego, tym bardziej że nie obracasz się w życiowych realiach.

z tego co wiem to tylko faktycznie z tym survey24 się opóźnili niezgodnie z ich regulaminem i ten electrolux Tobie, a tak np i-say w grudniu, epanel, zymetria czy kantar, foodies czy projekt o katarze to przezywałas przed regulaminowym czasem, że nie masz wypłaty

(11-04-2019 14:59)Agusek76 napisał(a):  A niech się oni ogarną - surveyo - kolejna ankieta i komunikat na końcu
BŁĄD

Przykro nam, ale sesja Twojej przeglądarki wygasła.

Nie wykazano aktywności przez zbyt długi czas lub wystąpiły problemy z łącznością.

Pitu, pitu żadnych przerw nie robiłam. Proponuję wszystko konsekwentnie zgłaszać, ja im nie mam zamiaru odpuścić.

Może najlepiej przed przystąpieniem do ankiety zalogowac sie na synorewards i byc zalogowanym, albo faktycznie masz błąd bo mi kiedyś szukali błędu i ich informatyk znalazł błąd w moim koncie i naprawił.
Masz ten sam meil w surveyo24 i synorewards?
I przejrzyj historię transakcji na synorewards czy rzeczywiście nie zaliczyli, bo może jak mówi skyliner mimo komunikatu zaliczają


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 11-04-2019 15:34

(11-04-2019 15:20)SkylineR34 napisał(a):  W Surveyo często jak po ankiecie wywali komunikat o błędzie to ankieta i tak zostaje zaliczona, a punkty przyznane.
Jeśli nie to trzeba zrobić screen, zapisać numer ankiety i pisać do supportu - miałem tak z 2-3 razy i zawsze rozpatrywali na moją korzyść.
Są panele gdzie jak wystąpi błąd to już nic nie można zrobić bo support oleje sprawę.
Oby z czasem i tu nie było podobnie.

Dzięki za info. Okazało się, że opieprzyłam ich TYM razem za niewinność. Ale za dużo tego ostatnio, no i ja dodatkowo ostatnio jestem w gorącej wodzie kąpana, fakt że jak zostawię na później, to na bank zapomnę.