Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 24-05-2013 04:13

@ComboThe, po Twoim poście powyżej ewidentnie widać, że masz dzieciaczku problemy
z czytaniem treści pisanej, tam jest napisane: "zabawa w klikanie", a o dużej kasie musiałem Ci napisać abyś pojął że są rzeczy do których nigdy nie dorośniesz.


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 24-05-2013 10:25

Cytat:BB Leadership Call May 23rd

Chris Smith speaking:

Payouts:

Last Payza payout, in terms of the order, people have asked about the dates -- there are 2 reasons, one is a mistake and one by design. With Payza, it's an Excel sent to the system and it pays based on that file. I created this file and put it together. It is date order, but if someone has say 4 pay requests, we will pay one and move to other members . When I did this, I sorted by ID's, and I forgot to sort by Date (by person). So someone may have received an April payout and March is still pending. By design, due to the OSC investigation, we did choose some of the members who have never been paid before, so that everyone got their money back.

We have some positive feedback about Payza, other than the confusion about the order the payments were made.

the funding is now at STP so I will be working on that to get the CSV files created so I can upload to STP and do payouts. For Payza, the next one will be about 10 days. STP first, then Payza.

Ciężko mi to jakoś przetłumaczyć na polski, po prostu powodem tego że niektórzy dostali wypłaty z kwietnia a inni czekają na marcowe jest zwyczajnie błąd Chris'a przy przygotowywaniu pliku do wypłat. Druga kwestia - pieniądze są już w STP i niedługo będą wypłaty, Payza za ok 10 dni - wygląda na to że wypłaty będą w odstępach 10-dniowych


RE: Bannersbroker.com - Ruska34 - 24-05-2013 12:31

No to czekamy, nie ma co tu gadać od rzeczy może chociaż STP mi z jedno wypłacą żeby było na waciki Big Grin


RE: Bannersbroker.com - Quamca - 26-05-2013 19:31

JEEEEST!!! PRZYSZŁY WYPŁATY!!! W KOŃCU ; D WSZYSTKIE ZALEGŁE ; D

a byłem już przekonany, że nie wypłacą. teraz widzę, że naprawdę im zależy i starają się jak mogą i to nie jest ich wina, że się niektóre rzeczy przedłużyły. bb to dobra inwestycja, polecam wszystkim i zapraszam do współpracy ; )


- chciałbym


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 27-05-2013 07:40

quamca - ile ci doszlo?


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 27-05-2013 07:48

nic mu nie doszło Smile


RE: Bannersbroker.com - PlastPL - 27-05-2013 07:57

Ja dostałem tylko partial Sad chociaz nie ma co narzekac, bo i tak stosunkowo wysoki - 50%


RE: Bannersbroker.com - Pentas - 27-05-2013 09:00

ja nic nie dostałem przed chwilą sprawdzałem


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 27-05-2013 09:52

ja też nic Sad


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 27-05-2013 10:11

Na STP pewnie będą wypłaty w okolicach czwartku (na webinarze był podany weekend lub początek tygodnia, + średnio 2 dni opóźnienia jak to było już 2x w przypadku Payza, więc brałbym początek tygodnia + te 2 dni ) Smile