Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - yoloswager - 10-03-2014 19:51

Jak komuś wypłacą, to niech napisze niektórym ulży prawpodobnie Big Grin.


Odp: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Slight - 10-03-2014 19:54

Nie no, panowie, bez paniki. HC wypłaci na pewno! : )

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 10-03-2014 21:45

hajs zlecony w piątek dostałem dzisiaj, hajs zlecony wczoraj dalej jest "Nowy" więc pewno jakieś problemy mają.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Inspired - 10-03-2014 22:17

Bez paniki. Z tego co wiem to ddww nie ma obecnie przy kompie więc kasę dostaniecie prawdopodobnie rano.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - whatdefak - 10-03-2014 23:36

Lajtowo Smile

I niech Administrator doda też SMSy, kocham ten spam na telefon gdy wpada co chwile dyszka Heart ;-d


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pietreczka - 11-03-2014 00:08

Hhaha, to samo co up Wink
Dzisiaj tak mizeeernie się zarabiało poprzez brak smsów ;(


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 11-03-2014 00:14

niech da jakiś znak życia, udobrucha nas bo ja zatrzymałem programy hotcasha - mam jakieś uprzedzenia do polskich serwisów tego typu i szybko mi zalatuje scamem Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - jabolopivolo - 11-03-2014 10:29

proszę o odpowiedź administratora kiedy będą robione przelewy............


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - michal86ole - 11-03-2014 10:51

Jedną wypłatę właśnie otrzymałem, dziwi tylko płatność przez BlueCash. Ale ważne, że kasa na koncie Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - cokieee - 11-03-2014 11:00

Jenyyy wgl mi nie idzie bo profil na którym zarobiłem 1000 w miesiąc blokuje konta na fb ;[ (komentarze) NIEEEE