Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) (/Temat-PaidVerts-Goldenchase-Marketglory-dowody-wyplat-Poradniki-Jak-grac-tylko-na-PRIV-79242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - HomerSimpson - 26-02-2014 20:54

(26-02-2014 20:52)PremAccHack napisał(a):  Ile trzeba zainwestować aby zacząć zarabiać?
Nic nie trzeba inwestować.


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Tyoka - 26-02-2014 21:22

Gra jest dobra Smile i podpisuje się pod kolorpurpury Smile Gra to nie tylko sam zarobek traktowanie tak gry nie daje żadnej satysfakcji z pięcia się w górę Smile a inwestować nic nie musisz PremAccHack to i wyłącznie zależy od Ciebie albo masz lepszy start albo gorszy ale preferuje dojść do wszystkiego samemu nie inwestując lepiej ogarniesz gierke moje zdanie Smile

A bot to dobra sprawa w czym robisz :> PHP czy C++ ?


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 26-02-2014 22:02

to zalezy tylko od ciebie minimum na start to 20 euro w tak zwanego expa pakiet start
ale jest tez wiele innych mozliwosci nie koniecznie inwestujac w ten pakiet np kasa na firme akcjie gry ale z tym jest ciezko bo 1 stoji teraz ponad euro a z jednej dochodu nie bedzie prawie zadnego trzeba ich miec oko 10000 to dochud mniej wiecej co 10/15 dni nie robiac nic to okolo 1000euro

dokladnie najlepiej dojsc do wszystkiego samemu a inwestycjia nie zajac nie ucieknie załapiesz gre bedziesz chcial to zainwestujesz

jak by ktoś chciał to mam na chomiku mały bot/skrypt do imacros dla Firefoxa na walki 10 walk jedna po drugiej u mnie działa git.Opis:instalujemy wtyczkę https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/imacros-for-firefox/
restartujemy przeglądarkę skrypt wklejamy do folderu imacros w moich dokumentach logujemy sie do marketglory otwieramy imacros patrz obrazek nizej i wybieramy plik zaznaczając go i klikając odtwórz
[Obrazek: 3863_64.png]
skrypt walik:

link do skryptu wysyłam na pw poleconym każdy nowy ref proszony o kontakt
[Obrazek: 468x60.gif]


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Tyoka - 26-02-2014 22:33

w czym robisz :> PHP czy C++ ?
Na jakim jesteś etapie bota :>

User incomes można przesyłać na inne konto :> bądź wpłacić w organizacje gdzie drugie konto je wybierze :>


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 26-02-2014 22:59

W czym robię auto it he he i parę innych programów imacros/klikacz/autoit a potem wszystko do kupy i jest git bo są problemy z takimi rzeczami jak praca i kupowanie Energi np mleko/wino/ser i inne jak ktoś będzie miał firmę z takim towarem to niech da nazwę firmy to dołączę do bota i będzie miał stałych klientów ja raczej w firmy sie bawił nie będę myślę na duża inwestycją w akcje.

Za cienki jestem w PHP i C++ poza tym łatwiej robi się tymi programami i ogólnie i wizualnie co prawda moje wykształcenie to informa ale mało w życiu stosowana.na jaki etapie:mam wszystko oprócz pracy bo energia to na gazety pikus
w pracy jest problem taki ze np. ktoś na przykład kliknął już i nie zaliczyło albo wystawiający nie ma kasy i tez nam nie zaliczy i tu jest pies pogrzebany ja jestem w Indonezji tam roboty dużo i ludzi tez i dość często u mnie tak jest
[Obrazek: 468x60.gif]


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Tyoka - 27-02-2014 00:07

No niestety co do pracy wina strony nie bota zawsze było że bot to nie gra manualna Smile A kupowanie energi to z czym masz problem ? dobrze napisana komenda bo nie ma duże filozofii bot nie powinien wariować sklep>jedzenie>wpisał 1 > buy nic więcej Smile a firmy dla tych początkujących dobra sprawa inwestycja w akcje to dla zaawansowanych Smile


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 27-02-2014 11:56

Spokojnie dam sobie rade i z praca i energia na wszystko jest sposób robiłem poważniejsze rzeczy.




[Obrazek: 468x60.gif]


RE: Marketglory:BOT, Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Tyoka - 27-02-2014 14:38

Nie wątpię Smile czekam z niecierpliwością na bota Smile


RE: Marketglory:BOT, Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 27-02-2014 18:53

Na pewno się postaram Big GrinBig Grin


RE: Marketglory:BOT, Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - rogrip - 28-02-2014 13:45

T/pomyslrzeba wy pozycjonowac temat he he