Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 06-02-2013 13:44

też tak masz? a miałem nadzieję że to tylko u mnie chwilowe :/ no niefajnie się robi niedługo do zarobi się 10 c i będzie koniec


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 06-02-2013 13:48

Na task za 4c tak? Dostał ktoś z was bloka na ten za 2c?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Masterjam - 06-02-2013 13:49

Ja po ostatniej blokadzie jak robiłem kilka serwisów na raz, nie robię tak więcej. Odblokowali mi wszystkie konta. I teraz w robocie jak mam czas korzystam z jednego a w domu z drugiego . Widzą że każdy serwis jest z jednego IP i strzałka Smile. Codziennie robię po około 1,5 - 2 $ na każdym więc nawet te 3-4$ dziennie mi wystarczy. Nie mam problemu z jakąś blokadą , "bo za dużo zrobione".


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 06-02-2013 13:56

ja moze dzis dostalem blokade z tego wzgledu ze wczoraj zrobilem na okolo 5.5$ i dzis jeszcze nie minely 24h od tego wiec to moze dlatego Smile zobacze pod wieczor czy sie odblokuje


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 06-02-2013 13:57

To tak jak u mnie ja od wczoraj na obydwu zarobiłem prawie 10$ i na ten jeden dostałem bloka.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 08-02-2013 08:55

No i to chyba bedzie na tyle. Nie wiem dokladnie jeszcze za co ten tak jakby "ban" ale go mam

We've detected that you cannot work on this job. If you contact support because you believe this is incorrect, simply mention that you were not let in because of a <em>clone group</em> issue. They'll know what you mean.

Poza tym wyczytałem na forum crowdfolower że te task prawdopodobnie bedzie jeszcze tylko 2 dni


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - buch - 08-02-2013 15:51

(06-02-2013 13:57)Rogeros napisał(a):  To tak jak u mnie ja od wczoraj na obydwu zarobiłem prawie 10$ i na ten jeden dostałem bloka.

musialo Ci sie strasznie nudzic zeby tyle nastukac na obrazkach^^
nie dziwie sei ze pozniej daja blokady jak tyle trzepiecie


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 08-02-2013 16:25

nie mam co robic to siedze i stukam sobie obrazki Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - krisrob - 08-02-2013 18:14

(08-02-2013 08:55)elbowndg napisał(a):  Poza tym wyczytałem na forum crowdfolower że te task prawdopodobnie bedzie jeszcze tylko 2 dni
To jest potwierdzona informacja? Możesz podać linka do strony z tą informacją?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 08-02-2013 18:38

(08-02-2013 18:14)krisrob napisał(a):  
(08-02-2013 08:55)elbowndg napisał(a):  Poza tym wyczytałem na forum crowdfolower że te task prawdopodobnie bedzie jeszcze tylko 2 dni
To jest potwierdzona informacja? Możesz podać linka do strony z tą informacją?

To nie jest potwierdzona informacja, to wiadomości od userów, jest tu ktoś kto ma taki problem jak ja że ma ten błąd "wooops"?