Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - WrongWay - 27-12-2015 09:25

W sumie to po zastanowieniu to te pool 1 można łatwo obejść. Załóżmy, wszedłem z kwotą 200$. Wypłacam 400$, jestem w pool 1. Wpłacam znowu te 200$. Suma wpłat = 400$, wypłacić mogę 2x tyle, czyli 800$ - z czego wypłaciłem już 400$, zostaje 400$. Wypłacam 400$, wpłacam 200$. Łączne wpłaty = 600$, x2 = 1200$ Jerk2 z czego wypłacone 800$ Xpokerface więc znowu wypłacamy 400$, wpłacamy 200$ i w ten sposób dalej jesteśmy w pool 2 = profit impreza

Repeat until satisfied Smile

(Oczywiście, w użyciu metody specjalnie pominąłem tzw. transaction fees (przy PP wynoszą chyba teraz 2%, dlatego używać wedle życzenia. Dla mnie to i tak lepiej, niż czekać 2x dłużej na kasę, ale co kto lubi Lol Ciekawe czy admin poradzi coś na ten mały exploit Smile)


RE: MyPaingAds - Noozer - 27-12-2015 09:51

Ja zamierzam osobiście dojść do takiego momentu, w którym połowa dziennego salda do wypłaty, będzie dla mnie satysfakcjonująca Wink


RE: MyPaingAds - kernst - 27-12-2015 12:31

ps. Wrongway fajny to pokazałeś, ale to jest trochę przerzucanie własnej kasy, a za każdy taki ruch wypłaty na PayPala US Cię za to kasuje 19% ;D

Czyli wypłacasz 400$ (19% do US) wplacasz 200 (czyli polowe z tego z czego zapłaciłeś podatek) wypłacasz 400$ (znów 19% do US w czym 200$ ktore wcześnie wrzuciłeś) i tak w kółko płacimy stale dodatkowe 19% od naszych 200$ czyli aż 38$ które ciągle się namnarza Tongue

Chyba, że jestem jeszcze tak nawalony że nie wiem co piszę? Big Grin


RE: MyPaingAds - skibixd - 27-12-2015 13:24

Ja chciałbym zaprosić do programu, tych którzy nie zdecydowali się jeszcze wejść.
Stwierdziłem, że nie będę pazerny i podzielę się połową prowizji, którą otrzymam z każdego poleconego.
Więc jeśli na start włożysz 100 $, ja dostaję za to 10 $, ale i tak oddam Ci 5 $. Więc ja i Ty jesteśmy na plus nic nie tracąc.
Chętnie też pomogę każdemu początkującemu, odpowiem na każde pytanie, wezmę pod swoje skrzydła Smile
Zapraszam do rejestracji z reflinka:

https://www.mypayingads.com/index.php?ref=101229


RE: MyPaingAds - WrongWay - 27-12-2015 14:29

(27-12-2015 12:31)kernst napisał(a):  ps. Wrongway fajny to pokazałeś, ale to jest trochę przerzucanie własnej kasy, a za każdy taki ruch wypłaty na PayPala US Cię za to kasuje 19% ;D

Czyli wypłacasz 400$ (19% do US) wplacasz 200 (czyli polowe z tego z czego zapłaciłeś podatek) wypłacasz 400$ (znów 19% do US w czym 200$ ktore wcześnie wrzuciłeś) i tak w kółko płacimy stale dodatkowe 19% od naszych 200$ czyli aż 38$ które ciągle się namnarza Tongue

Chyba, że jestem jeszcze tak nawalony że nie wiem co piszę? Big Grin

Za obrót kasy na PayPalu US kasuje? Nie wiedziałem Tongue Ktoś tu gdzieś pisał, że dopóki się gdzieś do banku nie przeleje czy coś to
nikt nam w tą kasę nie zagląda Smile Ale jeśli tak, to faktycznie trochę lipa.


RE: MyPaingAds - kernst - 27-12-2015 14:36

Mi mówiono, że to co trafia na PP jest liczone jako zarobek? Chyba że mnie wprowadzono w błąd?

@skibixd ha dowcipniś Smile wchodzisz i oferujesz 5% kiedy wszyscy dookoła dają całe 10%, a wmoim przypadku było to 15 i nawet 20% powodzenia ^^


RE: MyPaingAds - skibixd - 27-12-2015 15:00

Szkoda, że nie zostałem Twoim poleconym @kernst Smile


Odp: RE: MyPaingAds - jupp82 - 27-12-2015 15:11

(27-12-2015 14:36)kernst napisał(a):  Mi mówiono, że to co trafia na PP jest liczone jako zarobek? Chyba że mnie wprowadzono w błąd?

@skibixd ha dowcipniś Smile wchodzisz i oferujesz 5% kiedy wszyscy dookoła dają całe 10%, a wmoim przypadku było to 15 i nawet 20% powodzenia ^^

Dobrze Ci mowiono w momencie otrzymania przelewu na PP mozesz dysponowac juz ta kasa wiec US traktuje to jako dochod do opodatkowania. Wszystkim polecam dzial prawny na forum jest tam paru naprawde ogarnietych uzytkownikow.

Tapnięte....


RE: MyPaingAds - kernst - 28-12-2015 11:45

dziękuję za potwierdzenie, bo to bardzo informacja dla wielu z nas Smile

@skibixd Pomóż trochę swoim wspólnikom na start z programem, żeby szybciej zarobili, razem tworzy się ten biznes, a to jak go stworzysz zależy przede wszystkim od ludzi i relacji z nimi. Osobiście lubię dawać coś od siebie, tak już mam sprawia mi to radość, robienie konkursów i przede wszystkim jestem ciągle dostępny i służę pomocą Smile


RE: MyPaingAds - skibixd - 28-12-2015 12:09

Nie mam sensownego pomysłu jak załapać swoich wspólników...Xpokerface