Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 06-01-2013 22:35

(06-01-2013 22:33)misza02 napisał(a):  aktowka, garnitur to ta cena jest za 4 tygodnie, gazeta to za 1 nr

zgadza się, tv raz kupione masz na stałe

misza fajnie, że wróciłeś Smile jak możesz to sprowadź jak możesz maszyny do produkcji do fabryk Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 06-01-2013 22:36

maszyny sa dostepne od jakichs 2 godz w ilosci 20 szt Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - michalzabc - 06-01-2013 22:46

pierwsze pytanko:
jeżeli mój zwolennik jest nieaktywny to nic z niego nie mam?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 06-01-2013 22:54

(06-01-2013 22:46)michalzabc napisał(a):  pierwsze pytanko:
jeżeli mój zwolennik jest nieaktywny to nic z niego nie mam?

15% dostajesz z jego zarobków, więc proste iż jak jest nie aktywny tzn że nie zarabia więc i ty nie masz z tego nic
wystarczy pomyśleć .,,,


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - michalzabc - 06-01-2013 22:59

(06-01-2013 22:54)tomazzi napisał(a):  15% dostajesz z jego zarobków, więc proste iż jak jest nie aktywny tzn że nie zarabia więc i ty nie masz z tego nic
wystarczy pomyśleć .,,,
No tak mistrzu, ale wolałem się upewnić, nie masz się po co od razu spinać. Widzę że nie ma jednak sensu się czegokolwiek tutaj dowiadywać, a trzeba poznawać wszystko samemu. Dziękuje dobranoc.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 06-01-2013 23:15

@UP
beka
Własnie tomazzi, nie denerwuj się aż tak bardzo Big Grin
Gościu ma niezłe wyczucie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 06-01-2013 23:19

zapraszam wszystkich do korzystania z http://virtconomics.pl i rozbudowywania tamtejszego forum aby stworzyc dla nowych graczy miejsce gdzie mozna sie wszystkiego dowiedziec .


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 06-01-2013 23:23

kleo jak ma 15% z zarobków wasala to proste i logiczne, że jak jest nie aktywny to nie czerpie z niego profitów
wystarczy pomyśleć, a nie spamować i zadawać bzdurne pytania, no chyba iż chce się pokazać postem i zaznaczyć swoją obecność na forum


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 07-01-2013 00:36

Wiem tomazzi, dla tego z niego leje Big Grin
Coś ostatnio za dużo komentuje, ale podoba mi się to Jerk


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - michalzabc - 07-01-2013 12:12

Słuchaj spinaczu. Zapytałem po prostu czy coś za niego mam. Co ma do tego logika pseudointeligencie?
Kiedyś np. w lockerzie za 20 poleconych było Z-List. Pomimo że nie zbierali PTZ to i tak miałem ten status. I może też tu jest jakiś bonus, albo oprócz tego 15% jakiś bonus za wygrane spotkanie, np. inteligencja +5 (nie wiem, więc pytam, od tego jest chyba forum? logiczne, nie?)
Kontynuujmy dalej..
Logicznie rzecz biorąc Twój pierwszy post w temacie, zachęca do gry. I zachęcasz też do tych spotkań, które logicznie rzecz biorąc są nieopłacalne. Jak mam listę osób to 90% logowała się 3 miesiące temu. Ci którzy logowali się nie dawno, też nie jest pewne że są tu na stałe więc:
Wygrywam spotkanie: mam 0% zarobku.
Przegrywam spotkanie: mam -15% zarobku.
No gdzie tu logika.
I tak mnie będziesz próbował zjechać, bo myślisz że jesteś najmądrzejszy w świecie(pewnie to ten wiek), a reszta dupowłazów będzie Ci wtórowała, ale
Cytat:leje
na Ciebie, zapomniało Ci się od czego jest forum i do czego służy. Ode mnie masz życzenia, wszystkiego dobrego, oby w przyszłości też nikt nie odmówił Ci pomocy.
Pozdrawiam.