Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 05-01-2013 19:59

właśnie się zarejestrowałem, i poszedłem do pracy wpisałem kod i mnie wylogowało, czy tak powinno być?
Chciałbym to znaleźć w temacie ale jest raptem 235 stron ;D


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-01-2013 20:01

(05-01-2013 19:59)mlekoju napisał(a):  właśnie się zarejestrowałem, i poszedłem do pracy wpisałem kod i mnie wylogowało, czy tak powinno być?
Chciałbym to znaleźć w temacie ale jest raptem 235 stron ;D

taka kwestia w temacie poruszana nie była, więc nic byś nie znalazł Smile
na pewno nie powinno tak być - zaloguj się ponownie i sprawdź czy na pewno "jesteś w pracy" w grze - jeśli nie to ponownie od nowa podejmij pracę


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 05-01-2013 20:05

już działa wszystko, po prostu przez chwilę nie mogłem się zalogować, jakiś dziwny błąd pewnie,
zarejestrowałem się z Twojego refa jak coś ;D więc czerp ze mnie zarobki


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 05-01-2013 21:17

Mi też często się tak zdarza, choć ostatnio coraz mniej. Po prostu trzeba się lognąć jeszcze raz, i tyle Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 06-01-2013 08:41

(05-01-2013 21:17)kleomenes napisał(a):  Mi też często się tak zdarza, choć ostatnio coraz mniej. Po prostu trzeba się lognąć jeszcze raz, i tyle Smile

nigdy jeszcze tak nie miałem by mnie wylogowało, ale jak by stawało się to natrętne to trzeba będzie zgłosić adminowi by usunął problem


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 06-01-2013 12:29

No i kurde przez noc jak sobie smacznie spałem, 2 gości mnie nawiedziło i zostałem ich podwładnym ;/
Trzeba będzie się spiąć i znaleźć sobie jakichś podwładnych bo inaczej zyski będą marne.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 06-01-2013 12:30

fajne konta na sprzedaż. zapraszam na PW


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 06-01-2013 13:22

Normalnie aż nie dam rady uwierzyć, że ceny za prace mogą być tak niskie ;> oby tak dalej


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 06-01-2013 13:27

(06-01-2013 13:22)Blackers napisał(a):  Normalnie aż nie dam rady uwierzyć, że ceny za prace mogą być tak niskie ;> oby tak dalej

zależy jak trafisz Smile ja tam trzymam minimum na 100 - bo żeby i więcej pracownik zarabiał Smile
powoli trzeba będzie miejsc pracy dokładać bo coraz więcej co cieszy pracowników Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 06-01-2013 13:55

(06-01-2013 08:41)tomazzi napisał(a):  
(05-01-2013 21:17)kleomenes napisał(a):  Mi też często się tak zdarza, choć ostatnio coraz mniej. Po prostu trzeba się lognąć jeszcze raz, i tyle Smile

nigdy jeszcze tak nie miałem by mnie wylogowało, ale jak by stawało się to natrętne to trzeba będzie zgłosić adminowi by usunął problem
Natrętne to nie jest bo raz na jakiś czas się zdarzy, a zalogować się ponownie to nie problem Smile Odnośnie stawek za pracę to faktycznie zauważyłem że można już powoli schodzić z wynagrodzeniem za nią, co mnie bardzo cieszy.