Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 29-03-2019 19:05

Mnie tam z offers nic nie zalicza, tym bardziej MoreTV.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-03-2019 22:23

Ankiety zrobione 28-29 marca

ankieta studentswatch 2pkt - stan konta 51pkt
2 ankiety badanie opinii za 20 i 30pkt - stan konta 578pkt
2 ankiety clixsense za 0,36$ i 0,62$ - stan konta 30,64$
ankieta opinie 20pkt (tylko za tyle była ale pytali czy mam kamerke i czy bym porozmawiała) - stan konta 8388pkt
5 ankiet zymetria po 20pkt - stan konta 246pkt
ankieta klub zdrowia 5pkt - stan konta 281pkt
ankieta klub widza 15pkt - stan konta 28pkt
ankieta lifepointspanel 250pkt - stan konta 3172pkt

Nie wiem jak inni ale ja mam duzo ankiet od kilku dni w panelach zymetrii na stronie często bez otrzymania meila o ankietach

Teraz będę pisac raporty o wypełnionych ankietach za 2 lub 3 dni Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 29-03-2019 23:23

U mnie w zymetrii też wysyp ankiet od 20.03 uzbierało się 220 pkt. Dziś też w clixsense ponad 1,9$ do tego bonus 16% Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 30-03-2019 13:14

(29-03-2019 23:23)Kryspin napisał(a):  U mnie w zymetrii też wysyp ankiet od 20.03 uzbierało się 220 pkt. Dziś też w clixsense ponad 1,9$ do tego bonus 16% Big Grin

Wydaję mi się że zymetria jest panelem który idzie na jakość a nie ilość i mają dużo pytań opisowych i mają swoich wybranych panelistów co dobrze opisują ale myślę że co jakiś czas sprawdzają innych nowych czy się nadają do zaufanych i wtedy nowi też mają szansę mieć więcej ankiet więc tu trzeba się starać bo to nie jest panel masowy jak inne


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 30-03-2019 19:37

Wczoraj w zymetrii było też badanie w którym były pytania o pewną sprawę a później zaproszenie do specjalnego badania ale tylko dla 20 osób wyniki w poniedziałek.


Miał ktoś ze SW pytania o te badanie z paragonami? Ciekawe czy coś takiego będzie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 31-03-2019 12:27

Ja w Zymetrii jeszcze nie miałam nigdy ankiety. Punkty zdobyłam za miesięczne badanie, ale nie otrzymałam od nich wypłaty za nie. Ludzie od lutego czekają i nie mają wypłat. Sądzę, że ten panel to ściema, tak jak Elektrolux. Nie ma żadnego kontaktu z adminitracją, ani przez mejla, ani na samym panelu. Większość ludzi na forum ma już tego dość.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 31-03-2019 14:14

(30-03-2019 19:37)Kryspin napisał(a):  Wczoraj w zymetrii było też badanie w którym były pytania o pewną sprawę a później zaproszenie do specjalnego badania ale tylko dla 20 osób wyniki w poniedziałek.


Miał ktoś ze SW pytania o te badanie z paragonami? Ciekawe czy coś takiego będzie.

Też w Zymetrii miałam tę ankietęSmile A co do SW to nie miałam ale ostatnio mam mniej czasu i tam tak nie zaglądam często, więc pewnie mnie ominęłoSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 31-03-2019 17:12

(30-03-2019 19:37)Kryspin napisał(a):  Wczoraj w zymetrii było też badanie w którym były pytania o pewną sprawę a później zaproszenie do specjalnego badania ale tylko dla 20 osób wyniki w poniedziałek.


Miał ktoś ze SW pytania o te badanie z paragonami? Ciekawe czy coś takiego będzie.

Ja bardzo często mam ankiety, gdzie na koniec "teoretycznie" moge sie dostać do zamknietego forum, a w praktyce rzadko się dostaję. Teraz tez miałam. Te ankiety przewaznie są najmniej płatne czyli za 5 lub 10pkt i trzeba coś dużo opisać i pewnie na podstawie tego co sie napisze wybieraja osoby.

A w sw miałam wczoraj za 2pkt, ale nie z paragonami.

Ale wczoraj mi sie udało zrobic z clixsense ankiete za 2,92$ o filmach i bajkach kinowych ok pół godziny i na razie ona pending jest na miesiąc i po miesiacu za nia dopiszą, ale bonus juz za nią 0,46$ dostałam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - chincyk - 31-03-2019 21:51

Szczerze to łatwiej dostać się do jakiegos dzienniczka w kantarze niż do kilkudniowych badań w zymetrii Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - PannaK - 01-04-2019 11:15

Zymetria jest bardzo solidnym panelem i wypłaca gotówkę napewno tylko po takich kilku dniowych badaniach czy forach trwa to nawet 2tyg