Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ELdollaro - dziennik pracy ppa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ELdollaro - dziennik pracy ppa (/Temat-ELdollaro-dziennik-pracy-ppa-80876)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: ELdollaro - dziennik pracy ppa - ELdollaro - 21-03-2014 15:42

Masz na myśli 50zł za linkowanie jednego wpisu czy 50zł za jeden backlink? Wiesz nie chcę ci nikogo polecać bo sam jeszcze żadnych efektów nie mam.


RE: ELdollaro - dziennik pracy ppa - T0Tomek - 21-03-2014 20:15

Przeczytalem cały wątek. Ogromny szacun za checi i wyniki.. zaczynam przygodę z Ppa.. moze uda sie choć trochę zarobić; )


Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka


RE: ELdollaro - dziennik pracy ppa - kamiluspl - 22-03-2014 12:02

Tak dokładnie 50 zł za jeden wpis, wiadomo i więcej bl i ich lepsza jakość tym drożej. Jak na razie to tylko ciamciaj polecił mi ekipe ale biorą 420zł za 1 url. Kupowałem po 40 zł i to nawet tier 1-3 ale na automacie lecą bo wpisy widziałem, jakość też średnia więc nic ciekawego.
Potrzebuje kogoś z kim można się dodagadać komu dam nisze i po prostu mi je wypromuje nie ważne jak byle skutecznie.


Dziennik śledzę tak czy siak więc efektów nie przegapię Smile

Pozdr i do przodu !


RE: ELdollaro - dziennik pracy ppa - _Neo_ - 23-03-2014 08:35

1000 bl na 3 tyg? Pozycjonowales juz cokolwiek go? Stary, jak nie to zajebia Ci filtrem Smile


RE: ELdollaro - dziennik pracy ppa - ELdollaro - 24-03-2014 00:58

(23-03-2014 08:35)_Neo_ napisał(a):  1000 bl na 3 tyg? Pozycjonowales juz cokolwiek go? Stary, jak nie to zajebia Ci filtrem Smile

To zależy, jeżeli backlinki będą tematycznę i wysokiej jakości to nie będzie problemu(słowa mentora).


Jest 600 Smile  Staram się dodawać jeden wpis dziennie na bloga + jeden film na yt. Liczba UU waha się między 700-1000 w tym z google około 300 wejść, chociaż dzisiaj padł rekord wejść z google -373. Zarobki wahają się pomiędzy 10-30$. Youtube ostatnio wyprowadza mnie z równowagi szczególnie ten błąd przy zakładaniu konta "a server error occurred. please contact the administrator". Również padło mi kilka filmów które miałem po kilka tygodni a nawet miesiąc i ciągle miałem z nich pobrania, ale jestem zadowolony że mimo ich usunięcia zarobki są w miarę. Przez ostatni czas uświadomiłem sobie że youtube nie da się zrozumieć i po prostu trzeba promować. To na tyle dzisiaj, nie ukrywam że w tym miesiącu liczę na 700$ Smile
 
Pozdro!
 
 
Marzec 602.00$/500$


Odp: ELdollaro - dziennik pracy ppa - piotruss96 - 24-03-2014 06:58

To za ta kase kupb GSA z cptcha breaker i indexerem albo MoneyRobota. Zaczniesz sam pozycjonowac swoje strony i wyjdzie to na lepsze niz placeniu komus. Co do ustawien na forum beda pomagac jak dobrze ustawiac GSA na co uwazac itp

Wysłane z mojego GT-I5510


RE: ELdollaro - dziennik pracy ppa - ELdollaro - 24-03-2014 10:15

(24-03-2014 06:58)piotruss96 napisał(a):  To za ta kase kupb GSA z cptcha breaker i indexerem albo MoneyRobota. Zaczniesz sam pozycjonowac swoje strony i wyjdzie to na lepsze niz placeniu komus. Co do ustawien na forum beda pomagac jak dobrze ustawiac GSA na co uwazac itp

Wysłane z mojego GT-I5510

Zdecydowałem się na pozycjonera więc na razie nic nie będę zmieniał, jeżeli za 3 miesiące nie zobaczę konkretnych efektów to zrobię tak jak mówisz.


RE: ELdollaro - dziennik pracy ppa - Mauorycy - 25-03-2014 00:30

Czego używasz do promocji filmików na yt?


Natknąłem się na coś takiego w internecie:
http://www.tubeseoranker.com/special-offer/


Testował ktoś może kiedyś coś podobnego?Big Grin


RE: ELdollaro - dziennik pracy ppa - ELdollaro - 01-04-2014 14:59

Podsumowanie Marca:



Efekty 2 tygodniowego pozycjonowania:

[Obrazek: efekty.png]


Wczorajsze statystyki:

[Obrazek: google_youtube.png]

Jak widać na wykresie ruch z youtube jest coraz mniejszy (pewnie dlatego że poświęcam coraz mnie czasu na yt) za to wejścia z google przez dwa tygodnie systematycznie rosły aż do wczoraj kiedy liczba wizyt skoczyła z 500 na ponad 900. Może to tylko jednorazowy skok, zobaczymy. Ogólnie jestem zadowolony i z zarobków i z pozycjonowaniaSmile Zacząłem mieć nawet wejścia z wpisów o których istnieniu zapomniałem. Nie ustalam celu na następny miesiąc ponieważ mój czas na ppa będzie ograniczony do minimum ale jeśli miałbym go ustalić byłoby to 900$.


Marzec 750$/500$



ELdollaro - dziennik pracy ppa - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.