Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 05-02-2013 15:38

Poszło pw Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - buch - 05-02-2013 15:39

ladnie musicie tych taskow robic ze Wam blokady zakladajaBig Grin
a jak dalej z wyplatami? bo od jakiegos czasu z tych serwisow nie korzystam


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 05-02-2013 15:44

wcale tak dużo nie trzeba niestety mi już nałożyli po zrobieniu jakiś 3,5$ na 3 serwisach Smile wypłątki są ale bardzo różnie od kilku godzin do dni Big Grin

W pierwszym poście umieściłem link do filmiku jak robić taski wykonany przez Masterjama. Zachęcam się z zapoznaniem wszystkich nowych Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Masterjam - 05-02-2013 15:48

Łooooo mój mały wkład w serwis Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Matheo249 - 05-02-2013 17:21

Serio porobili blokadę na taski? Muszę to sprawdzić :|


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 05-02-2013 18:49

(05-02-2013 17:21)Matheo249 napisał(a):  Serio porobili blokadę na taski? Muszę to sprawdzić :|

Tak ale dopiero jak zrobisz gdzies tak z 4$ z tego taska ;P zawsze mozna wybrac tańszy zamiennik (2punkty za task ale robi sie szybciej). Ostatecznie w 3 dni zrobilem 35zl ;P nie jest zle ;D


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 05-02-2013 19:39

@up ciśniesz widzę i to równo Big Grin gratki


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 06-02-2013 13:09

Faktycznie jest blokada Sad ps czy można równocześnie na wage i mad robić te same zadanie?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 06-02-2013 13:34

tak można robić nawet na 5 serwisach te same zadania z tym że ta blokada cholerna :/


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 06-02-2013 13:41

No u mnie juz dzis blokada po zarobionym 1.5$ takze lipka sie robi troche;x