Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja (/Temat-Coinbase-nagrody-za-nauke-darmowe-kryptowaluty-do-73-aktualizacja-162104)



RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - maka155 - 01-12-2020 16:55

(01-12-2020 15:51)Grzala1910 napisał(a):  Mam juz 5 usd w ETH ale quiz dalej nie leci.Nie wiem teraz czy ryzykować i dać 3 USD W staking czy nie

no to nie opłaca się bo wydasz 8$ (5$ na opłaty +3$ ci tam ugrzęźnie) a nie wiadomo czy dostaniesz 10$ skoro lekcja 4 nie posuwa się do przodu Sad


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Matoro132 - 01-12-2020 19:25

(01-12-2020 16:32)xdax1 napisał(a):  A ja od 15 dni mam:
We need up to 5 days to manually review your address. Check back every day or two to see your status.

Oczywiście wcześniej było wszystko dobrze, odebrałem wszystkie krypto a tu nagle takie coś, nawet nie mogę napisać do nich Angry

Mam to samo Wink z 2tyg już czekam i dwa dni temu dostałem maila, że może to zająć 5-7 dni roboczych. Pisałem do nich do supportu po co drugi raz mam się weryfikować to odpowiedzieli, że takie są po prostu procedury.
Na kompie nie mogę korzystać z coinbase ale na telefonie już wszystko śmiga i żadnych komunikatów o weryfikacje mi nie wywala xd

Cytat:"Please note, these reviews are typically completed within 5-7 business days but may take longer."



RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - xdax1 - 06-12-2020 16:31

Mi odpisali, że mam jeszcze raz wysłać im dowód zamieszkania na:
https://www.coinbase.com/verify-address
Z tym, że nie mogę tam wejść bo mam tą blokadę manualną "5 dni" facepalm
Od tamtej pory cisza, nic nie odpisują.


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - ADAM2332 - 08-12-2020 12:20

Nowy quiz na Coinbase - Band Protocol


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Matoro132 - 08-12-2020 13:18

(06-12-2020 16:31)xdax1 napisał(a):  Mi odpisali, że mam jeszcze raz wysłać im dowód zamieszkania na:
https://www.coinbase.com/verify-address
Z tym, że nie mogę tam wejść bo mam tą blokadę manualną "5 dni" facepalm
Od tamtej pory cisza, nic nie odpisują.

U mnie dokładnie to samo i też nic nie odpisują. Dziwna sprawa


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - michel000 - 09-12-2020 04:26

BAND / Odpowiedzi :

1 : What does Band bring to blockchains? Real world data
2 : What are Band’s decentralized data feeds called? Oracles
3 : What’s one benefit of staking your BAND tokens? Earn crypto rewards.


COMP / Odpowiedzi :

1 : Earn interest on crypto
2 : Supply crypto asset as collateral
3 : COMP token holders


XLM / Odpowiedzi :

1: A decentralized protocol that unites the world financial infrastructure.
2: Facilitating low cost, universal payments.
3: Transactions are fast, inexpensive, and global.
4: To issue, exchange, and transfer tokens quickly and efficiently
5: It relies on the cooperation of trusted nodes to confirm transactions


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Domel32 - 09-12-2020 10:55

W tej chwili nie mam zaproszeń do nowego quizu BAND, bo jestem na liście oczekujących, ale jak ktoś chce swój link w pierwszym poście,
to na priv niech podeśle. Jak będę miał swoje zaproszenie to zamieniam na swoje. Zaproszenia COMP i XLM nadal są niewykorzystane.

edit: mam już swoje zaproszenie do BAND, ok 24h czekałem


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - xdax1 - 10-12-2020 14:47

(08-12-2020 13:18)Matoro132 napisał(a):  
(06-12-2020 16:31)xdax1 napisał(a):  Mi odpisali, że mam jeszcze raz wysłać im dowód zamieszkania na:
https://www.coinbase.com/verify-address
Z tym, że nie mogę tam wejść bo mam tą blokadę manualną "5 dni" facepalm
Od tamtej pory cisza, nic nie odpisują.

U mnie dokładnie to samo i też nic nie odpisują. Dziwna sprawa

W końcu nagle mnie odblokowali a nic im nie wysyłałem, nieźle mają tam namieszane.


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - ADAM2332 - 10-12-2020 22:47

Nowy quiz - Filecoin


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Tuodor - 12-12-2020 20:08

Ja mam tam konto od miesiąca i tylko dwa quizy przeszedłem. Od czego zależy kto na dostęp do jakich?